O mnie


dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

 

Ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu oraz Podyplomowe Studia „Marketing i Zarządzanie” na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, należącego do UIME (Union Internationale de Medicine Estetique) – Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej oraz członkiem World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine (WOSIAM).

W 2010 roku  uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

Specjalizuję się od wielu lat w zabiegach medycyny estetycznych, a w szczególności w bezoperacyjnych technikach korygowania defektów estetycznych twarzy i ciała.

Jestem autorem i współautorem prac naukowych publikowanych w Polsce i za granicą.

Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach z zakresu najnowocześniejszych technik odmładzania skóry przy zastosowaniu toksyny botulinowej, preparatów kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy oraz redukcji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej metodą intralipoterapii i peelingów medycznych prowadzonych m.in. przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty-Aging zakończonych uzyskaniem certyfikatów potwierdzajacych praktyczne umiejętności wykonywania zabiegów. Uzyskałam certyfikat uprawniający do stosowania nici Silhouette Soft do korekcji w obrębie miękkich tkanek twarzy.

Moją pasją jest odkrywanie w każdym człowieku naturalnego piękna, które można podkreślić lub bardziej wydobyć. Uważnie słucham pacjentów, by móc spełnić ich oczekiwania i najlepiej dobrać zabieg idealny do ich potrzeb.

Współpracuję z ośrodkiem w Niemczech, gdzie kilka razy w roku wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

 

Certyfikaty

« 1 z 2 »