menu
Kontakt

Powiększanie ust

Przy pomocy preparatu kwasu hialuronowego można znacznie poprawić stan ust, powiększyć je lub tylko nieznacznie uwydatnić usta, poprawić kontur, nawilżyć, usunąć zmarszczki wokół nich i w rezultacie odmłodzić.

Do powiększania ust oraz modelowania ich kształtu stosowany jest krystalicznie czysty kwas hialuronowy w postaci żelu. Kwas hialuronowy występuje we wszystkich żywych organizmach, jego najważniejszą funkcją jest wiązanie i magazynowanie wody w tkankach.

Powiększanie ust

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu implantacji żelu. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatu w skórę.

Efekty

Zabieg trwa ok. 30 min, jest prawie bezbolesny, zawsze stosuje się znieczulenie miejscowe (kremem lub stomatologiczne). Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Czas utrzymywania się efektu: 6 – 9 miesięcy.

dr n.med.
Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 09 - 20
Sb: Kontakt telefoniczny

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt