Lipoliza iniekcyjna


Lipoliza – Aqualyx

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM GABINETEM DO LIPOLIZY INIEKCYJNEJ !

1li

Lipoliza iniekcyjna to metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej bez ingerencji skalpela.
Polega na podaniu preparatu likwidującego nagromadzony miejscowo tłuszcz, jest metodą bezpieczną, dającą bardzo dobre rezultaty bez skutków ubocznych.

Lipoliza nie jest metodą odchudzania, ale modelowania sylwetki bez skalpela.

Leczeniu mogą być poddane podbródek, okolice brzucha, bioder („oponki”), pośladków, ud. Są to typowe okolice, w których łatwo o nadmierne nagromadzenie komórek tłuszczowych. Do tej pory miejsca te leczone były tylko za pomocą zabiegów chirurgicznych.

Uzyskane efekty uzależnione są od ilości tkanki tłuszczowej, im więcej tkanki tłuszczowej tym więcej zabiegów trzeba wykonać. Najczęściej konieczne jest wykonanie 3-4 zabiegów co 3 tygodnie.

Zabieg jest bezbolesny. Trwa około 30 minut. Nie wymaga wcześniejszego znieczulenia skóry. Po iniekcji pojawiają się typowe dla tego zabiegu objawy w postaci obrzęku, zaczerwienienia, miejscowej bolesności, świądu, mrowienia. W miejscach iniekcji mogą pojawić się siniaki. Objawy te najczęściej ustępują po kilku dniach.

Techniką intralipoterapii przy użyciu preparatu do iniekcji Aqualyx możemy usuwać „tłuszczyk” w taki miejscach jak:

brzuch

biodra,

„bryczesy”
okolica podpośladkowa
wewnętrzna strona kolan
podwójny podbródek

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża, karmienie piersią,
  • infekcje skóry w miejscach, w których miałby zostać przeprowadzony zabieg,
  • nadmierna otyłość,
  • ciężkie choroby nerek i wątroby, choroby związane z krzepliwością krwi, zaburzenia miesiączkowania, padaczka
  • hipercholesterolemia ( szczególnie trójglicerydy).

 

Po zabiegu

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować w czasie około trzech tygodni po każdym zabiegu. Na ogół jest to utrata od dwóch do trzech centymetrów w obwodzie, w miejscu, w którym zastosowano preparat. Skóra po zabiegu jest jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz powoduje miejscową likwidację cellulitu. Lipolizę zawsze przeprowadza się etapami.. Choć przez kilka dni po lipoterapii, w miejscach nią objętych, może wystąpić przejściowe zaczerwienienie, obrzęk, uczucie dyskomfortu i niewielki ból.

2li