Medycyna estetyczna-nowy wymiar dbania o siebie

Zdrowie jest najważniejsze !

Medycyna estetyczna w odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych i małoinwazycjnych procedurach. Zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej od razu pozwalają na powrót do codziennych aktywności bez długiego okresu rekonwalescencji i bez bólu. Żeby były bezpieczne muszą być wykonywane przez lekarza specjalizującego się w tego typu zabiegach, z dużym doświadczeniem. Ale i takiego, który umie odmówić pacjentowi wykonania zabiegu, jeśli ten miałby zagrażać zdrowiu i bezpieczeństwu lub niekorzystnie wpłynąć na wizerunek .

Do standardów postępowania w moim gabinecie jest przeprowadzanie wywiadu z pacjentem, rozmowa o przeciwwskazaniach do zabiegu, o chorobach przewlekłych i zażywanych na stale lekach. Zdarza mi się odstąpić od zabiegu, gdy stan zdrowia pacjenta jest nie do końca prawidłowy lub odraczam zabieg do czasu wykonania potrzebnych badań, zakończenia leczenia, itd.

Ale medycyna estetyczna jest dla ludzi 🙂 i coraz więcej jest osób, które korzystają z zabiegów i wyglądają świetnie!

Medycyna estetyczna to nowy wymiar dbania o siebie. Wpisuje się na listę codziennych czynności utrzymujących kondycję skóry na wspaniałym poziomie, obok regularnego odwiedzania siłowni, kosmetyki ciała, higieny jamy ustnej itp.

Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo dla pacjenta pracuję wyłącznie na preparatach i urządzeniach światowych liderów w dziedzinie medycyny estetycznej. Ich preparaty do wstrzyknięć otrzymują regularnie nagrody za najlepsze na rynku, są dokładnie przebadane i bezpieczne.

Bądźmy w kontakcie

Obserwuj fanpage strony. Bądź na bieżąco z nowymi wpisami.

Obserwuj