DEKOLT rewitalizacja skóry

Rozwiązania Medycyny Estetycznej i polecane zabiegi w LUNAMED

dekolt zabiegi na skórę dekoltu
Z przyjemnością zadbamy o piękny wygląd Twojego dekoltu i szyi, odpowiednio dobrane zabiegi poprawiają wygląd delikatnej skóry i jej jędrność.

Najczęstsze niedoskonałości dekoltu

Skóra dekoltu jest bardzo delikatna oraz posiada mniejsze możliwości samoregeneracyjne. Przeważnie otrzymuje również mniej troski i pielęgnacji niż twarz, a jej niedoskonałościom sprzyja nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne.

Skóra na dekolcie i szyi z upływem lat traci jędrność, ma tendencję do wiotczenia i przebarwień. Dodatkowe czynniki takie jak, palenie papierosów, kiepska dieta, niedostateczne nawodnienie organizmu czy znaczące zmiany wagi ciała w krótkim czasie, mogą pogłębiać niechciane zmiany na delikatnej skórze tego obszaru.

Poprawa stanu skóry dekoltu, nie jest łatwym procesem, lecz przy doborze odpowiednich zabiegów osiągamy bardzo zadowalające efekty. W Lunamed w Tarnowskich Górach oferujemy zabiegi poprawiające elastyczność skóry, zabiegi nawilżające, rewitalizujące oraz usuwające przebarwienia i zmarszczki w okolicach dekoltu.

Polecane zabiegi

 

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę