Szyja rewitalizacja

Rozwiązania Medycyny Estetycznej i polecane zabiegi w LUNAMED.

szyja
Z przyjemnością zadbamy o piękny wygląd Twojej szyi i dekoltu, odpowiednio dobrane zabiegi zadbają o skórę i jej jędrność.

Najczęstsze niedoskonałości szyi

Skóra szyi jest bardzo delikatna i często już w młodym wieku objawia niedoskonałości. Szyja jest miejscem, które przeważnie otrzymuje mniej troski i pielęgnacji niż twarz, a jej niedoskonałości mogą być potęgowane przez nadmierne narażenie na promieniowanie UV.

Skóra na szyi i dekolcie z biegiem czasu traci swoją pierwotną jędrność, ma tendencję do wiotczenia i przebarwień. Przyczynami sprzyjającymi powstawaniu niedoskonałości są np. nieprawidłowe nawyki, w których szyja pozostaje zgięta. Nieprawidłowa postawa ciała lub czytanie w łóżku, które sprzyjają powstawaniu poziomych bruzd na szyi, nazywanych popularnie “naszyjnikiem Wenus”. Dodatkowo czynniki takie jak; palenie papierosów, niedostateczne nawodnienie organizmu czy znaczące zmiany wagi ciała, mogą pogłębiać niechciane zmiany na delikatnej skórze tego obszaru

Poprawa stanu skóry szyi, z uwagi na jej słabsze właściwości samoregeneracyjne, jest procesem wymagającym, lecz z powodzeniem realizowanym w naszym gabinecie. W Lunamed w Tarnowskich Górach oferujemy zabiegi poprawiające elastyczność skóry, zabiegi nawilżające oraz usuwające przebarwienia i zmarszczki w jej obszarze.

Polecane zabiegi

 

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę