Wypadanie włosów, łysienie

Rozwiązania Medycyny Estetycznej i polecane zabiegi w LUNAMED.

włosy rozwiązania na wypadanie i łysienie
Naszym cele jest pomoc w różnych problemach natury estetycznej oraz co za tym idzie poprawą samopoczucia i radości życia. Jeśli dotyka Cię problem nadmiernego wypadania włosów, przerzedzania włosów czy łysienia, możemy skutecznie zaradzić tej sytuacji. Rozwiązaniami medycyny estetycznej, są odpowiednio dobrane przez lekarza specjalistę metody takie jak; mezoterapia igłowa, terapia peptydowa dr Cyj, laser frakcyjny czy suplementacja.

Łysienie i nadmierne wypadanie włosów – wsparcie w problemie

Nadmierne wypadanie włosów i łysienie, to problem, z którym łączą się duże ładunki emocjonalne i obniżenie samooceny, zarówno u Panów jak i Pań. Wypadanie włosów i pojawianie się nowych, jest procesem naturalnym, przy czym problem pojawia się gdy utrata włosów jest znaczna i postępująca. Jej przyczyny mogą być różnorodne, a ich zdiagnozowanie jest ważne z punktu widzenia wdrożenia odpowiednich metod zaradczych.

Najczęstsze przyczyny łysienia:

– starzenie się
– predyspozycje genetyczne
– nieodpowiednia, uboga dieta
– zaburzenia hormonalne
– choroby układu krążenia, skóry głowy, zakaźne, wrodzone choroby włosów
– nadmierny stres
– sezonowe utraty włosów
– promieniowanie UV
– a także przyczyny mechaniczne (nadmierne wyczesywanie, naciąganie, niewłaściwa pielęgnacja)

Jak zatrzymać nadmierne wypadanie włosów i łysienie?

Dostępnych jest wiele metod na zatrzymanie łysienia oraz stymulację wzrostu nowych włosów. I nie muszą to być metody radykalne, takie jak przeszczep włosów. Medycyna estetyczna proponuje rozwiązania nieinwazyjne, które odznaczają się dużo większą przystępnością i stuprocentowym bezpieczeństwem.
Indywidualna konsultacja wypadania włosów z lekarzem medycyny estetycznej, pozwala zaproponować dokładne rozwiązanie. Zapraszamy do kliniki Lunamed w Tarnowskich Górach.

Polecane zabiegi:

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę