Nowości

celluma

Innowacyjna Technologia Medyczna Lamp LED – odmładzanie i leczenie

Najnowocześniejsze urządzenie na świecie z 2022 r. dostępne w LUNAMED!

Celluma ELITE to najbardziej rewolucyjne i najsilniejsze urządzenia emitujące światło LED wśród występujących na rynku światowym.

Celluma ELITE to innowacyjne urządzenia do terapii światłem LED, zaprojektowane tak, aby zapewnić niewiarygodne korzyści przeciwstarzeniowe, takie jak odmłodzenie, naprężenie i wzmocnienie skóry oraz lecznicze, takie jak leczenie trądziku, trądziku różowatego, zmian zapalnych skóry, przebarwień i leczenie bólu.

Technologia światła LED jest od lat wykorzystywana przez dermatologów i lekarzy na całym świecie, a korzyści dla skóry są udowodnione. To właśnie dlatego dermatolodzy na całym świecie zachwycają się tym rewolucyjnym urządzeniem.

Celluma ELITE to urządzenia medyczne klasy II wg FDA ( Food And Drug Administration).

Dowiedz się więcej

medilage

Medilage – Specjalistyczna metoda suplementacji piękna

Medilâge to metoda wsparcia piękna od wewnątrz. Powstała w oparciu o opatentowane formuły, których skuteczność działania potwierdzono badaniami. Stanowi codzienne dopełnienie zabiegów przeprowadzanych w gabinecie medycyny estetycznej Lunamed.

Więcej o Medilâge

SZKOLENIA DLA LEKARZY 🎓

Ruszam z ofertą szkoleń dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. W pierwszej kolejności będą to szkolenia z technik modelowania UST. Szkolenia dla elitarnych 2-osobowych grup, tylko dla lekarzy posiadających aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza lub lekarza dentysty. Pierwsze szkolenie rusza już w maju 2023❗️ Szkolenia obejmować będą część merytoryczną i bardzo dużą porcję praktyki. Szkolący się lekarze będą samodzielnie wykonywać zabiegi u modelek z użyciem najwyższej jakości preparatów kwasu hialuronowego💉💉💉

Więcej o szkoleniach

Zainteresowanych lekarzy zapraszam do kontaktu w wiadomości mailowej lub telefonicznie ☎️506847750

Botoks Alluzience ABO Liquid

ABO Liquid – nowoczesna forma toksyny botulinowej (botoksu)

ABO Liquid to nowy zabieg z wykorzystaniem neuromodulatora Alluzience,  zapewniający relaksację mięśni twarzy.

Z biegiem czasu na twarzy pojawiają się zmiany w skórze związane z działaniem promieniowania słonecznego lub związane z nadmierną aktywnością mięśni mimicznych. Rozwiązaniem twoich problemów jest zabieg ABO Liquid.

Więcej o ABO Liquid Alluzience

Lekarz Przyjazny Pacjentom

Dzięki zaufaniu Pacjentów po raz kolejny dr n.med. Justyna Socha-Kaletka, właściciel gabinetu LUNAMED Medycyna Estetyczna otrzymała certyfikat LEKARZA PRZYJAZNEGO PACJENTOM.

DERMAPEN-4

DERMAPEN-4 jest najnowocześniejszym urządzeniem do mikronakłuwania skóry.

DERMAPEN dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Lunamed numerem 1 w Tarnowskich Górach!

Dzięki opiniom Pacjentów gabinet lekarski LUNAMED Medycyna Estetyczna wygrał w plebiscycie Orły Medycyny 2020. Zyskując 141 najwyższych opinii, uzyskaliśmy wynik 10,0/10 i tym samym LUNAMED zajął 1 miejsce w Tarnowskich Górach w rankingu grupy lekarzy i placówek medycznych. Rozpiera mnie radość!

Dziękuję Wam Pacjenci, że darzycie mnie swoim zaufaniem. Cieszę się, że mogę sprostać Waszym oczekiwaniom.

Justyna Socha-Kaletka

SUNEKOS – System regeneracji macierzy pozakomórkowej

Sunekos® to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

Czytaj dalej

Lekarz Przyjazny Pacjentom

Na podstawie zaufania, jakim obdarzyli mnie moi pacjenci, otrzymałam certyfikat jakości oraz tytuł „Lekarza Przyjaznego Pacjentom”.

Dziękuję za zaufanie. I dziękuję, że wspólnie możemy czerpać radość z wydobywania piękna.

KOMPLEKSOWA METAMORFOZA ESTETYCZNA 2020

W czasie KOMPLEKSOWEJ METAMORFOZY ESTETYCZNEJ u 2 wybranych osób zostanie przeprowadzona seria zabiegów medycyny estetycznej.
Wartość zabiegów u każdego uczestnika będzie oscylowała w granicach kilku tysięcy złotych. Zabiegi estetyczne będą całkowicie darmowe!
Jeśli coś przeszkadza Ci w Twoim wyglądzie i czujesz, że poprawa tego elementu sprawi, że będziesz szczęśliwsza/szczęśliwszy wyślij do nas swoje zgłoszenie!
Więcej szczegółów na https://lunamed.pl/kompleksowa-metamorfoza-estetyczna-2020/

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej