Nowości

SZKOLENIA DLA LEKARZY 🎓

Ruszam z ofertą szkoleń dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. W pierwszej kolejności będą to szkolenia z technik modelowania UST. Szkolenia dla elitarnych 2-osobowych grup, tylko dla lekarzy posiadających aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza lub lekarza dentysty. Pierwsze szkolenie rusza już w maju 2023❗️ Szkolenia obejmować będą część merytoryczną i bardzo dużą porcję praktyki. Szkolący się lekarze będą samodzielnie wykonywać zabiegi u modelek z użyciem najwyższej jakości preparatów kwasu hialuronowego💉💉💉

Więcej o szkoleniach

Zainteresowanych lekarzy zapraszam do kontaktu w wiadomości mailowej lub telefonicznie ☎️506847750

Akcja Rekomendacja. Metamorfozy z Galderma Polska

Akcja Rekomendacja. Do wygrania metamorfoza dla Pań i Panów.

Regulamin konkursu

Konkurs – Wygraj piękne usta w Karnawale!

Wygraj piękne usta w Karnawale! Konkurs trwa od 24.01.2022 do 17.02.2022.

Szczegóły konkursu na mediach społecznościowych gabinetu LUNAMED.

Regulamin konkursu

Zabieg Profhilo BODY opakowanie

PROFHILO® BODY – nowy, skuteczny zabieg odmładzający skórę ramion oraz brzucha o spektakularnych efektach

PROFHILO® BODY to nowy produkt szwajcarskiej firmy farmaceutycznej IBSA już dziś dostępny w Lunamed w Tarnowskich Górach.

Zabieg PROFHILO® BODY jest unikalną metodą dla kobiet i mężczyzn na ujędrnienie skóry ramion oraz brzucha.

Więcej o PROFHILO® BODY

Botoks Alluzience ABO Liquid

ABO Liquid – nowoczesna forma toksyny botulinowej (botoksu)

ABO Liquid to nowy zabieg z wykorzystaniem neuromodulatora Alluzience,  zapewniający relaksację mięśni twarzy.

Z biegiem czasu na twarzy pojawiają się zmiany w skórze związane z działaniem promieniowania słonecznego lub związane z nadmierną aktywnością mięśni mimicznych. Rozwiązaniem twoich problemów jest zabieg ABO Liquid.

Więcej o ABO Liquid Alluzience

Innowacyjna Technologia Medyczna Lamp LED – odmładzanie i leczenie

Najnowocześniejsze urządzenie na świecie z 2021 r. dostępne w LUNAMED!

Perfectio X  i Sapphire X to najbardziej rewolucyjne i najsilniejsze urządzenia emitujące światło LED wśród występujących na rynku światowym.

Perfectio X  i  Sapphire X to innowacyjne urządzenia do terapii światłem LED, zaprojektowane tak, aby zapewnić niewiarygodne korzyści przeciwstarzeniowe, takie jak odmłodzenie, naprężenie i wzmocnienie skóry oraz lecznicze, takie jak leczenie trądziku, trądziku różowatego, zmian zapalnych skóry, przebarwień i leczenie bólu.

Technologia światła LED jest od lat wykorzystywana przez dermatologów i lekarzy na całym świecie, a korzyści dla skóry są udowodnione. To właśnie dlatego dermatolodzy na całym świecie zachwycają się tym rewolucyjnym urządzeniem.

Perfectio X i Sapphire X to urządzenia medyczne klasy II wg FDA ( Food And Drug Administration).

Dowiedz się więcej o Perfectio X

Dowiedz się więcej o Sapphire X

Lekarz Przyjazny Pacjentom

Dzięki zaufaniu Pacjentów po raz kolejny dr n.med. Justyna Socha-Kaletka, właściciel gabinetu LUNAMED Medycyna Estetyczna otrzymała certyfikat LEKARZA PRZYJAZNEGO PACJENTOM.

DERMAPEN-4

DERMAPEN-4 jest najnowocześniejszym urządzeniem do mikronakłuwania skóry.

DERMAPEN dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Ejal 40

Ejal 40 to nowoczesna mezoterapia, która daje natychmiastowy efekt.

Składnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy, który jest zaprojektowany inaczej – specjalnie dla nowatorskiej techniki zabiegu 4 BPR points. Lekarz wstrzykuje płytko podskórnie TYLKO 4 małe bolusy w specjalne punkty (BioRevitalization Points) na każdą stronę twarzy. Ten gęsty żel sprawia, że cały policzek lekko się unosi i wygładza.

Daje natychmiastowy efekt nawilżenia i liftingu skóry. Długotrwały rezultat odmłodzenia i biorewitalizacji, poprzez pobudzenie produkcji kolagenu w skórze.

Zalecany jest dla obszarów: twarz, szyja, dekolt, dłonie. Wyjątkowo spektakularny efekt odmłodzenia uzyskujemy na szyi.

Cena promocyjna 850 zł za 1 zabieg (ampułkostrzykawka 2 ml).

Lunamed numerem 1 w Tarnowskich Górach!

Dzięki opiniom Pacjentów gabinet lekarski LUNAMED Medycyna Estetyczna wygrał w plebiscycie Orły Medycyny 2020. Zyskując 141 najwyższych opinii, uzyskaliśmy wynik 10,0/10 i tym samym LUNAMED zajął 1 miejsce w Tarnowskich Górach w rankingu grupy lekarzy i placówek medycznych. Rozpiera mnie radość!

Dziękuję Wam Pacjenci, że darzycie mnie swoim zaufaniem. Cieszę się, że mogę sprostać Waszym oczekiwaniom.

Justyna Socha-Kaletka

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    [honeypot your-age nomessage:true]

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej