Nowości

urologia estetyczna

Urologia estetyczna

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – skuteczna metoda na pogrubienie prącia.

Zabiegi powiększania prącia w gabinecie LUNAMED wykonuje dr n.med. Zbigniew Kaletka, specjalista urolog.

Dowiedź się więcej

Multifrax Laser

Laser frakcyjny nieablacyjny MULTIFRAX

Nieablacyjny laser erbowo-szklany to sprawdzona skuteczność oddziaływania na głębsze warstwy skóry. Stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych poprawiając wygląd i spłycając zmarszczki. Równocześnie następuje wyrównanie kolorytu oraz poprawa jakości skóry.

Dowiedz się więcej

celluma

Innowacyjna Technologia Medyczna Lamp LED – odmładzanie i leczenie

Najnowocześniejsze urządzenie na świecie z 2022 r. dostępne w LUNAMED!

Celluma ELITE to najbardziej rewolucyjne i najsilniejsze urządzenia emitujące światło LED wśród występujących na rynku światowym.

Celluma ELITE to innowacyjne urządzenia do terapii światłem LED, zaprojektowane tak, aby zapewnić niewiarygodne korzyści przeciwstarzeniowe, takie jak odmłodzenie, naprężenie i wzmocnienie skóry oraz lecznicze, takie jak leczenie trądziku, trądziku różowatego, zmian zapalnych skóry, przebarwień i leczenie bólu.

Technologia światła LED jest od lat wykorzystywana przez dermatologów i lekarzy na całym świecie, a korzyści dla skóry są udowodnione. To właśnie dlatego dermatolodzy na całym świecie zachwycają się tym rewolucyjnym urządzeniem.

Celluma ELITE to urządzenia medyczne klasy II wg FDA ( Food And Drug Administration).

Dowiedz się więcej

medilage

Medilage – Specjalistyczna metoda suplementacji piękna

Medilâge to metoda wsparcia piękna od wewnątrz. Powstała w oparciu o opatentowane formuły, których skuteczność działania potwierdzono badaniami. Stanowi codzienne dopełnienie zabiegów przeprowadzanych w gabinecie medycyny estetycznej Lunamed.

Więcej o Medilâge

SZKOLENIA DLA LEKARZY 🎓

Ruszam z ofertą szkoleń dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. W pierwszej kolejności będą to szkolenia z technik modelowania UST. Szkolenia dla elitarnych 2-osobowych grup, tylko dla lekarzy posiadających aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza lub lekarza dentysty. Pierwsze szkolenie rusza już w maju 2023❗️ Szkolenia obejmować będą część merytoryczną i bardzo dużą porcję praktyki. Szkolący się lekarze będą samodzielnie wykonywać zabiegi u modelek z użyciem najwyższej jakości preparatów kwasu hialuronowego💉💉💉

Więcej o szkoleniach

Zainteresowanych lekarzy zapraszam do kontaktu w wiadomości mailowej lub telefonicznie ☎️506847750

Lekarz Przyjazny Pacjentom

Dzięki zaufaniu Pacjentów po raz kolejny dr n.med. Justyna Socha-Kaletka, właściciel gabinetu LUNAMED Medycyna Estetyczna otrzymała certyfikat LEKARZA PRZYJAZNEGO PACJENTOM.

Lunamed numerem 1 w Tarnowskich Górach!

Dzięki opiniom Pacjentów gabinet lekarski LUNAMED Medycyna Estetyczna wygrał w plebiscycie Orły Medycyny 2020. Zyskując 141 najwyższych opinii, uzyskaliśmy wynik 10,0/10 i tym samym LUNAMED zajął 1 miejsce w Tarnowskich Górach w rankingu grupy lekarzy i placówek medycznych. Rozpiera mnie radość!

Dziękuję Wam Pacjenci, że darzycie mnie swoim zaufaniem. Cieszę się, że mogę sprostać Waszym oczekiwaniom.

Justyna Socha-Kaletka

Lekarz Przyjazny Pacjentom

Na podstawie zaufania, jakim obdarzyli mnie moi pacjenci, otrzymałam certyfikat jakości oraz tytuł „Lekarza Przyjaznego Pacjentom”.

Dziękuję za zaufanie. I dziękuję, że wspólnie możemy czerpać radość z wydobywania piękna.

KOMPLEKSOWA METAMORFOZA ESTETYCZNA 2020

W czasie KOMPLEKSOWEJ METAMORFOZY ESTETYCZNEJ u 2 wybranych osób zostanie przeprowadzona seria zabiegów medycyny estetycznej.
Wartość zabiegów u każdego uczestnika będzie oscylowała w granicach kilku tysięcy złotych. Zabiegi estetyczne będą całkowicie darmowe!
Jeśli coś przeszkadza Ci w Twoim wyglądzie i czujesz, że poprawa tego elementu sprawi, że będziesz szczęśliwsza/szczęśliwszy wyślij do nas swoje zgłoszenie!
Więcej szczegółów na https://lunamed.pl/kompleksowa-metamorfoza-estetyczna-2020/

Do każdego zabiegu na twarzy z wykorzystaniem wypełniaczy Restylane torba szoperka z prezencie.

Do każdego zabiegu na twarzy z wykorzystaniem wypełniaczy Restylane torba szoperka w prezencie.
Umów się na zabieg już dziś!

*Ilość toreb w ofercie ograniczona

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę