dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Jestem lekarzem z 25 letnim doświadczeniem zawodowym, od 13 lat specjalizuję się w nieinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej i anti aging.

Zaufali mi pacjenci z Europy

Zaufali mi pacjenci z Europy

W 2010 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych

Szczególnym priorytetem jest dla mnie dobro pacjenta i wysoka jakość świadczonych usług, dlatego stosowane przeze mnie preparaty do wstrzyknięć są najwyższej jakości, najbardziej renomowanych producentów na świecie. W pracy z pacjentami zawsze staram się wsłuchać w indywidualne potrzeby oraz zachować lub wydobyć naturalne piękno.

Jestem aktywnym członkiem wielu towarzystw naukowych w dziedzinie medycyny estetycznej w Polsce i na świecie: PTMEiAA ( Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging), ESCAD (European Society for Cosmetic And Aesthetic Dermatology),  European Society for Aesthetics, AMS (Aesthetic Multispeciality Society).

Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach z zakresu najnowocześniejszych technik odmładzania skóry przy zastosowaniu toksyny botulinowej, preparatów kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy oraz redukcji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej metodą intralipoterapii i peelingów medycznych prowadzonych m.in. przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty-Aging zakończonych uzyskaniem certyfikatów potwierdzajacych praktyczne umiejętności wykonywania zabiegów. Uzyskałam certyfikat uprawniający do stosowania nici Silhouette Soft do korekcji w obrębie miękkich tkanek twarzy.

Jestem autorem i współautorem prac naukowych publikowanych w Polsce i za granicą.

Współpracuję z ośrodkiem w Niemczech, gdzie kilka razy w roku wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Moją pasją jest odkrywanie w każdym człowieku naturalnego piękna, które można podkreślić lub bardziej wydobyć. Uważnie słucham pacjentów, by móc spełnić ich oczekiwania i najlepiej dobrać zabieg idealny do ich potrzeb.

Pokaż wszystkie certyfikaty

Po godzinach

Gra w golfa to moja pasja

Swing w golfie to szereg elementów – prawidłowa postawa, chwyt kija, ustawienie stóp, pozycja piłki, balans ciałem. Stale ulepszam swoją technikę gry w golfa.

W medycynie estetycznej technika jest niezwykle ważna. I ją również stale udoskonalam, wprowadzam nowe metody, by satysfakcja pacjenta i moja z osiągniętych rezultatów były jak największe.

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej