Aminokwasowa terapia zastępcza

Rewolucyjne połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów.

Aminokwasowa terapia zastępcza
Marka wyróżniona Perłą Dermatologii Estetycznej w kategorii Perfekcyjny Tandem .

Czym jest aminokwasowa terapia zastępcza?

Są to preparaty do wstrzykiwań, które pomagają dbać o skórę w sposób, który sprawi, że długo pozostanie ona zdrowa i młoda. Odpowiednia pielęgnacja może także sprawić, że będziemy w stanie odmłodzić i przywrócić dobrą kondycję skórze dojrzałej. Działanie profilaktyczne, jak i zwalczanie widocznych już oznak starzenia skóry, wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych.

Czym wyróżniają się preparaty aminokwasowe?

Jeśli zauważyłeś u siebie oznaki starzenia się skóry, to rozwiązanie, którego szukasz! Przeszkadzają Ci zmarszczki, cienie pod oczami, brak jędrności? Twoja skóra znowu może wyglądać świeżo i zdrowo! Wraz z upływem lat i starzeniem się skóry, obserwujemy zmniejszenie się liczby fibroblastów, które odpowiedzialne są za naturalną produkcję kolagenu oraz pozostałych białek wpływających na jędrność i elastyczność skóry. Staje się ona sucha, szara, wiotka.

Brak jędrności widoczny jest na twarzy, szczególnie w okolicy oczu, policzków, jak również na ciele, głównie na szyi, grzbietach dłoni, w obszarze nad kolanami czy w okolicy ramion. Na skórze uwidaczniają się dodatkowo zmarszczki, które dodają lat. Preparaty aminokwasowe do wstrzykiwania powstały w efekcie wieloletnich badań biotechnologicznych. Udowodniono, że aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry.

Zadbaj o strukturę kolagenową swojej skóry

Innowacyjna formuła oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie unikalnej sekwencji czterech aminokwasów – L-lizyny, L-proliny, glicyny, L-leucyny. Te wyjątkowo dopasowane składniki skutecznie odbudowują strukturę kolagenową skóry.

Dzięki takiemu połączeniu składników komórkom skóry dostarczane są dokładnie te substancje, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Skóra zostaje nawilżona i odżywiona, dzięki czemu staje się elastyczna, jędrna, wygląda młodziej. Dodatkowo zniwelowane zostają drobne zmarszczki.

Działanie aminokwasowej terapii zastępczej

 

Preparat ten działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała w wyniku aktywacji jej naturalnych procesów naprawczych. Przywraca blask i elastyczność skórze, daje efekt szybkiego nawilżenia, zapobiega utracie jej jędrności, redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Zabiegi przynoszą doskonałe efekty w leczeniu wiotkości skóry twarzy, ramion, ud, kolan, brzucha. Produkt stosowany jest także z powodzeniem w redukcji blizn, np. potrądzikowych oraz keloidów i rozstępów.

Zazwyczaj wykonuje się serię 3 zabiegów w odstępach 10 dni, jednakże to lekarz ustala ich częstotliwość indywidualnie dla danego pacjenta i potrzeb jego skóry.

Wskazania

  • redukcja cieni pod oczami;
  • drobne zmarszczki przy oczach, wokół ust, na czole, na szyi;
  • odmłodzenie i nawilżenie skóry;
  • fotostarzenie i anti aging lekkiego i średniego stopnia;
  • pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny;
  • wypadanie włosów.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zobacz przeciwwskazania do zabiegu

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę