Biostymulacja polinukleotydowa

Stymulator do głębokiej odnowy i bioregeneracji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania - liftingującym, antyoksydacyjnym i nawilżającym.

Polinukleotydy o najwyższym powinowactwie i biokompatybilności z ludzkimi komórkami skóry

Jak działają polinukleotydy?

Synergia mechanizmów działania i wielowymiarowa stymulacja gwarantująca komplementarne efekty na poziomie komórkowym. Dzięki właściwościom biochemicznym, poprawia jakość skóry i skutecznie zapobiega objawom starzenia i fotostarzenia skóry takim jak zmarszczki, utrata jędrności, kolorytu i delikatności skóry. Z powodzeniem może być stosowany w leczeniu blizn zanikowych. Biostymulacja przebiega poprzez pobudzenie receptorów błonowych fibroblastów w skórze właściwej.

Dzięki wysoko oczyszczonym polinukleotydom w hybrydowym połączeniu z kwasem hialuronowym oraz mannitolem uzyskano unikalne i innowacyjne połączenie będące doskonałą odpowiedzią na potrzeby skóry w różnym wieku.

Bezpieczeństwo stosowania

Polinukleotydy to produkty odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, pochodzenia naturalnego, nie zawierające substancji o potencjale uczulającym. Dedykowane są w każdym wielu i dla każdego typu skóry.

3 rodzaje działania

Działanie liftingujące
Stymulacja fibroblastów prowadzi do wytwarzania kolagenu typu 1, elastyny. Poprzez działanie na receptory CD 40 fibroblasty dojrzewają w miofibroblasty. Wpływa to na działanie liftingujące i rewitalizujące niezależnie od rodzaju skóry.

Działanie antyoksydacyjne
Polimeryczne makrocząsteczki są zdolne do natychmiastowego działania „zmiatającego” wolne rodniki, które wychwytywane są przez pierścienie aromatyczne w zasadach azotowych.

Działanie nawilżające
„Gąbka elektrostatyczna”, czyli wiązanie wody przez grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów prowadzące do głębokiego nawodnienia tkanek.

Wskazania

Polinukleotydy są przeznaczone do bioregeneracji skóry twarzy, ciała, szyi, dekoltu i dłoni oraz remodelowania skóry dla każdego, niezależnie od wieku.

  • skóra wiotka z postępującym starzeniem
  • fotostarzenie i starzenie egzogenne
  • narażenie na stres oksydacyjny (zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce, palenie tytoniu, zła dieta)
  • zmarszczki mimiczne i statyczne
  • prewencja przeciwstarzeniowa

Dla maksymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów co około 30 dni.

Wersję SILK/ SOFT stosuje się do regeneracji skóry w delikatnych obszarach wokół oczu.

Wersja DENSIFY/STRONG intensywnie regeneruje, nawilża i stymuluje skórę dając poprawę kolorytu i przywraca blask skórze twarzy i ciała.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Zobacz przeciwwskazania do zabiegu

 

 

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę