Botoks Lubliniec – wygładzanie zmarszczek

Toksyna botulinowa, czyli tzw. Botoks jest najbardziej rozpowszechnionym sposobem na skuteczną redukcję zmarszczek mimicznych.

botoks zabiegi Lunamed
Botoks wywołuje blokowanie połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, rozluźnia i unieruchamia mięśnie mimiczne przez co następuje wygładzenie skóry w konkretnym obrębie. W rejonie podania botoksu, szczególnie na czole, odczuwalne jest odprężenie oraz zdecydowane zmniejszenie kurczliwości mimicznej skóry. Wykonanie zabiegu przez lekarza specjalistę gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz naturalny, odmładzający efekt.

Botoks Lubliniec – wygładzenie lwiej zmarszczki u Pani Pauliny z Lublińca

W Lunamed medycyna estetyczna pomagamy Paniom i Panom z całego śląska, odwiedzają nas również pacjenci z innych rejonów kraju oraz z zagranicy. Zaufanie klientów opiera się o nasze doświadczenie oraz atmosferę indywidualnego zaopiekowania, dzięki któremu czujesz się wyjątkowo.

Chcielibyśmy przytoczyć historię spotkania z Panią Pauliną z Lublińca, która trafiła do nas z polecenia przyjaciółki. Nasza Pacjentka o klasycznej urodzie wkraczała w kwiat wieku i za namową przyjaciółki postanowiła sprawić sobie prezent w postaci zadbania o urodę. Pani Paulina miała już swoje preferencje, więc na umówionej wizycie, przeprowadzona została miła konsultacja oraz zapadła decyzja o przeprowadzeniu zabiegu wstrzyknięcia botoksu w okolice czoła i lwiej zmarszczki. W przypadku Pani Pauliny zabieg został przeprowadzony przy okazji pierwszej wizyty i przełożył się na rozpromienienie twarzy, dając dyskretny i naturalny efekt. Umówiona została również sesja zabiegów laserem frakcyjnym dla rewitalizacji włókien kolagenowych skóry twarzy i dekoltu. 

Wspólnie cieszymy się z zadowolenia każdego pacjenta i serdecznie dziękujemy za zaufanie.

Usuwanie i wygładzanie zmarszczek mimicznych – toksyna botulinowa Lubliniec

Toksyna botulinowa (Botoks) jest rekomendowanym sposobem na likwidację oraz wygładzenie zmarszczek mimicznych twarzy. Zmarszczki mimiczne to jedne z pierwszych objawów upływającego czasu na skórze. Potrafią mocno wpływać na urodę oraz postrzeganie wieku, a nawet witalności danej osoby. Na ich pojawianie się ma wpływ wiele czynników, najbardziej skłonności genetyczne, a także styl życia. Jeżeli borykamy się ze zwiększoną widocznością zmarszczek mimicznych, warto nie zwlekać i skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Oferuje ona sprawdzone wsparcie w postaci zabiegów z iniekcją botoksu. Botoks wygładza zmarszczki i przede wszystkim wstrzymuje procesy nadmiernej ruchomości mięśni mimicznych. Można powiedzieć przedłuża młodość. Skóra zachowa dobrą kondycję dłużej, jeżeli nie będzie się nadmiernie marszczyć i naciągać. Poprawnie wykonany zabieg botoksu zachowuje naturalną mimikę i  wygląd twarzy. Nie ma tu mowy o efekcie maski, ponieważ bardzo ważna jest równowaga i optymalna 

Efekty

Efekty w postaci wygładzenia zmarszczek po zabiegu botoksem widoczne są już po 2-3 dniach. Natomiast po 5-8 dniach osiągana jest pełnia efektu teraputycznego. Jak długo utrzymuje się działanie botoksu? Średnio jest to ok 6-9 miesięcy. Zależy od indywidualnych cech człowieka oraz trybu życia.

Zabiegi Botoks Lubliniec – profesjonalna medycyna estetyczna w gabinecie Lunamed

Jeśli zależy Ci na naturalnych efektach odmładzania oraz profesjonalnej, a zarazem ciepłej opiece lekarza specjalisty – zapraszamy do Lunamed. Skontaktuj się z nami. Botoks Lubliniec i okolice, metoda na zmarszczki – przyjazna i przystępna dla kobiet oraz mężczyzn.

Botoks Lubliniec cena? – Preparaty Azzalure, Botox – Sprawdź nasz cennik zabiegów.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę