Innowacyjna Technologia Medyczna Lamp LED – odmładzanie i leczenie

Lampa Led Celluma ELITE - najnowocześniejsze urządzenie na świecie z 2022 r. dostępne w LUNAMED!

celluma
Terapia światłem led Celluma poprawia zdrowie komórek, zmniejszając oznaki starzenia, łagodząc ból i eliminując trądzik. Zaawansowana technologia zapewnia synergiczne działanie trzech różnych długości fal w leczeniu różnych problemów skórnych i mięśniowych na różnej głębokości, od powierzchni skóry po warstwę podskórną.

Działanie

Fotoodmładzanie, leczenie trądziku, łuszczycy

Lampa Celluma to innowacyjne urządzenia do terapii światłem LED, zaprojektowane tak, aby zapewnić niewiarygodne korzyści przeciwstarzeniowe, takie jak; odmłodzenie, naprężenie i wzmocnienie skóry oraz lecznicze, takie jak; leczenie trądziku, leczenie trądziku różowatego, trądziku młodzieńczego, leczenie łuszczycy, zmian zapalnych skóry, przebarwień i leczenie bólu.

Wyjątkowa Technologia

Technologia światła LED jest od lat wykorzystywana przez dermatologów i lekarzy na całym świecie, a korzyści dla skóry są udowodnione. To właśnie dlatego dermatolodzy na całym świecie zachwycają się tym rewolucyjnym urządzeniem. A bardzo dobre opinie pacjentów potwierdzają skuteczność terapii lamp Led Celluma.

Odmładzanie skóry

Technologia Celluma delikatnie dostarcza skórze precyzyjne dawkowanie energii, aby jednocześnie wytwarzać włókna kolagenowe i elastynę, jednocześnie delikatnie usuwając oznaki starzenia we wszystkich trzech warstwach skóry. Naturalnie wypełnia i usuwa drobne linie i zmarszczki, liftingując i napinając skórę. Terapia światłem LED zyskuje coraz większą popularność w znanych uzdrowiskach medycznych na całym świecie ze względu na jej niezwykły efekt w odwracaniu oznak starzenia i różnych niedoskonałości skóry. Wyniki badań klinicznych wykazują zarówno skuteczność, jak i bezpieczeństwo terapii światłem w promowaniu odmładzania skóry przeciwstarzeniowej i wzrostu kolagenu śródskórnego w porównaniu z grupą kontrolną. Badania pokazują również, że terapia światłem jest bardzo skuteczna w zmniejszaniu pigmentacji.

celluma

Efekty

 • odmłodzona,  jędrna i bardziej napięta skóra,
 • uśmierzanie bólu (bolesny bark, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bóle półpaństwowe),
 • skóra lepiej odżywiona, czyli lepsze wnikanie składników odżywczych,
 • redukcja zmarszczek,
 • redukcja tądziku,
 • redukcja trądziku różowatego,
 • redukcja stanów zapalnych,
 • redukcja przebarwień,
 • oczyszczenie skóry z toksyn.

Urządzenie LED o dużej mocy zwiększa również skuteczność wszelkich maseczek do twarzy lub kremów, które można stosować, zachęcając do głębszej penetracji skóry i zapewnia naprawdę niezwykłe efekty.

 

Częstotliwość terapii LED

Typowe protokoły na leczenie trądziku – 2-3 razy w tygodniu przez 4-6 tygodni. Typowe protokoły Anti-Aging (odmładzające) – 2-3 razy w tygodniu przez 12-16 tygodni.

Przeciwskazania

Klinicznie udowodniono, że terapia LED jest bezpieczna i przez FDA (amerykański certyfikat bezpieczeństwa) uzyskała status „żadnego znaczącego ryzyka” w badaniach na ludziach. Przeciwwskazania do stosowania terapii światłem o niskim poziomie są nieliczne i większość klientów może bezpiecznie korzyści z zabiegów Celluma.

NIE NALEŻY WYKONYWAĆ TERAPII ŚWIATŁEM LED U W NASTĘPUJĄCYCH PRZYPADKACH:

 • ciąża lub karmienie piersią (chyba, że klientka uzyska pisemną zgodę swojego lekarza)
 • padaczka – epilepsja (chyba, że klientka uzyska pisemną zgodę swojego lekarza)
 • gdy zastosowanie „ciepła” lub podwyższonego ciepła na skórę jest przeciwwskazaniem
 • jeśli klient ma „wrażliwość na światło”. Niektóre zaburzenia i leki mogą powodować nadwrażliwość na światło (chyba, że klientka uzyska pisemną zgodę swojego lekarza)
 • jeśli pacjent przyjmuje leki steroidowe
 • na obszarach skóry ze zmianami nieznanego pochodzenia lub przerzutami

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę