Intensywna biostymulacja aminokwasowa

intensywna aminokwasowa biostymulacja dla skóry dojrzałej. Natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry oraz redukcja oznak starzenia.

intensywna biostymulacja aminokwasowa
Bogaty koktajl złożony z kwasu hialuronowego i aminokwasów przeznaczony dla skóry dojrzałej. Zabieg wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych i daje natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia oraz poprawy kolorytu skóry.

Dlaczego kwas hialuronowy z aminokwasami?

W skład  preparatu do injekcji wchodzi stabilizowany elektrochemicznie kwas hialuronowy o jednorodnej długości łańcuchów 2.200 KD oraz aminokwasy (L-prolina, L-hydroksyprolina, glicyna i L-lizyna HCI).

kwas hialuronowyStymuluje on i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworząca kolagen prawdziwy. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. Zabieg przywraca skórze elastyczność i jędrność dzięki niezwykle wysokiej i synergicznemu działaniu jego biologicznie aktywnych, eutroficznych składników.

To niezwykle skuteczny zabieg dla skóry dojrzałej.

Efekty zabiegu

Stymuluje i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworząca kolagen prawdziwy. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. Przywraca skórze elastyczność i jędrność.

Zabieg wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych i daje natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry.

Efekty przed i po zabiegu Efekty przed i po zabiegu

Wskazania do aminokwasowej terapii

Wskazanie do zastosowania kwasu hialuronowego z aminokwasami to biostymulacja regeneracji skóry twarzy i szyi wykazującej oznaki starzenia lub profilaktycznie jako terapia przeciwdziałająca powstawaniu zmian. W szczególności należy stosować w przypadku skóry:

  • odwodnionej, przesuszonej lub wiotkiej
  • narażonej na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji
  • z rozstępami, przebarwieniami jako terapia wspomagająca inne metody leczenia
  • terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza

Przeciwwskazania do zabiegu

Zobacz przeciwwskazania do zabiegu

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej