Mikronaukłuwanie 4 generacji

DERMAPEN™ to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia potoczne określane są jako mezoterapia mikroigłowa.

Mikronaukłuwanie 4 generacji
Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywnym i bezpiecznym zabiegiem niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w mezoterapii mikroigłowej zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Precyzja zabiegu

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3,0 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu DERMAPEN™ – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ widoczne jest spłycenie i usunięcie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

Leczenie najtrudniejszych obszarów

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

DERMAPEN™ 4.0 z peelingiem ÜBER Peel PRO

ÜBER Peel PRO to profesjonalny peeling medyczny, który został specjalnie zaprojektowany aby wzmacniać działanie zabiegu w leczeniu wielu problemów skórnych. To mieszanka najlepszych składników czynnych, która nie tylko przyspiesza obrót komórek naskórka aby zniwelować oznaki fotostarzenia, ale wnika w miejsca mikronakłuć po zabiegu DERMAPEN™ 4.0 i przebudowuje skórę od środka.

ÜBER Peel PRO wzmacnia efekty zabiegu DERMAPEN™ 4.0 w leczeniu:

 • zmarszczek
 • skóry uszkodzonej promieniowaniem UV
 • skóry trądzikowej i problematycznej
 • przebarwień
 • skóry wiotkiej

Urządzenie DERMAPEN™ 4.0 do zadań specjalnych

Zabiegi z wykorzystaniem  DERMAPEN™ należą do jednych z najlepszych zabiegów odmładzających skórę.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych. DERMAPEN™ jest pierwszą linią walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, zmarszczkami, rozstępami i łysieniem.

DERMAPEN™ 4.0 – stymulacja fibrobalstów

Zabieg DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Molibdenowe igły w DERMAPEN™ 4.0

Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły w urządzeniu DERMAPEN™ są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

DERMAPEN™ 4.0 efekty zabiegu

 • Widoczne spłycenie zmarszczek
 • Pogrubienie skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu
 • Zmniejszenie widoczności porów
 • Leczenie rozstępów
 • Leczenie blizn potrądzikowych i oparzeniowych

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

  Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej