Modelowanie i powiększanie ust Katowice

Pełne i śliczne usta dla każdej z nas. Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym, naturalny look, bez przerysowań i efektu “pontonów”.

modelowanie-powiększanie-ust-katowice-lunamed
Jeśli poszukujesz doświadczonego i wrażliwego lekarza specjalisty medycyny estetycznej, który potrafi podkreślić twoje naturalne piękno, zwłaszcza ust, to zapraszamy do Lunamed. Dr n.med. Justyna Socha-Kaletka i lek. med. Julia Kaletka zajmują się modelowaniem i powiększaniem ust. Dzięki zabiegowi modelowania ust kwasem hialuronowym możesz zwiększyć objętość ust, poprawić ich kształt i wielkość. Proces nie wymaga specjalnego przygotowania i odbywa się podczas jednej wizyty.

Powiększanie ust Katowice – spotkanie z przemiłą Pacjentką z Katowic

Lunamed medycyna estetyczna ma doskonałą reputację w całym regionie, do naszej kliniki przybywa wielu pacjentów z najodleglejszych zakątków śląska. Chcielibyśmy opowiedzieć o doświadczeniu jednej z Pacjentek z Katowic.

Niezwykle sympatyczna pani Natalia znalazła nasz gabinet przeglądając opinie w portalu ZnanyLekarz. Szukała odpowiedniej osoby do rozwiązania jej odwiecznego problemu wąskich ust. pani Natalia próbowała już różnych sposobów na poprawę kształtu i objętości ust, takich jak makijaż, balsamy, masaże, ale żaden z nich nie dawał satysfakcjonujących efektów. Postanowiła więc skorzystać z profesjonalnej pomocy medycyny estetycznej.

W klinice Lunamed pani Natalia została przyjęta przez dr Justynę, która dokładnie zbadała jej usta i doradziła najlepszy sposób na ich ulepszenie. Zaproponowała zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym, który jest bezpieczny, naturalny i daje bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsca w ustach, co pozwala na podniesienie, powiększenie, nawilżenie i wygładzenie ust. Zabieg jest nieinwazyjny, trwa około 30 minut i nie wymaga znieczulenia.

Pani Natalia zgodziła się na zabieg i była bardzo podekscytowana efektem końcowym. Po zabiegu usta wreszcie nabrały pożądanego kształtu i objętości. Pani Natalia poczuła się pewniej i szczęśliwiej. Z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy również za obietnicę polecenia Lunamed swoim znajomym oraz powrotu w przyszłości na inne zabiegi medycyny estetycznej.

Idealny zabieg jeżeli szukasz: powiększanie ust Katowice, modelowanie ust Katowice, wypełnienie ust Katowice.

Zabieg iniekcji kwasu hialuronowego do ust – w czym pomaga?

  • Powiększenie małych lub wąskich ust, jednej lub obu warg
  • Korekcja kształtu ust (niwelowanie asymetriii)
  • Korekcja konturu ust
  • Podniesienie kącików ust
  • Nawilżenie ust
  • Rewitalizacja ust
  • Niwelacja zmarszczek wokół ust

Jak przebiega zabieg modelowania i powiększania ust?

Wykorzystujemy tylko sprawdzone i renomowane preparaty do powiększania i modelowania ust – żel czystego kwasu hialuronowego. Omawiany zabieg trwa zazwyczaj 30 minut. Kwas hialuronowy wprowadzamy w określone miejsca warg za pomocą praktycznie niewyczuwalnych nakłuć. W razie chęci całkowitego zabezpieczenia się przed jakimkolwiek odczuwaniem mikro nakłuć, proponujemy zastosowanie specjalnego kremu znieczulającego..

Zalecenia po zabiegu i czas utrzymywania się efektu powiększania ust kwasem hialuronowym:

Po zabiegu czasami mogą pojawić się zaczerwienienia lub wrażliwość na dotyk w miejscach nakłuć, co jest normalne dla ingerencji w tkankę ust i przechodzi samoistnie w ciągu 1-2 dni.
Po wykonanym zabiegu nie ma specjalnych zaleceń oprócz ostrożności, unikania podrażnień oraz narażania na wysokie lub niskie temperatury. Więcej informacji o zaleceniach po modelowaniu ust możesz przeczytać tutaj. A indywidualnie zawsze otrzymasz je po skończonym zabiegu.

Efekty powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym są zależne od indywidualnych uwarunkowań i trybu życia, średnio zachowują się przez ok. 6 – 9 miesięcy. Efekty można podtrzymywać poprzez powtarzanie zabiegu.

Powiększanie ust Katowice – sprawdź polecaną specjalistkę – Lunamed medycyna estetyczna

Szukasz sprawdzonego lekarza medycyny estetycznej? Chcesz znaleźć kogoś najlepszego w modelowaniu ust? W Lunamed zależy nam na wydobywaniu i dopieszczeniu najlepszych cech urody. Skontaktuj się z nami. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to dostępna metoda na pełne i piękne usta.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę