Modelowanie i powiększanie ust Lubliniec

Piękne i pełne usta marzeń. Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym, z możliwie najbardziej naturalnym efektem.

modelowanie i powiększanie ust Lubliniec klinika Lunamed z Tarnowskich Gór
Jeżeli szukasz lekarza specjalisty medycyny estetycznej, z doświadczeniem i wyczuciem do podkreślania najlepszych cech urody, a szczególnie ust. Serdecznie zapraszamy do Lunamed; dr n.med. Justyna Socha-Kaletka oraz lek. med. Julia Kaletka specjalizują się w modelowaniu i powiększaniu ust. Przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu umożliwia subtelne podkreślenie ust, powiększenie ust, górnej lub dolnej wargi, a także ulepszenie konturu, nawilżenie oraz wygładzenie zmarszczek wokół ust.

Powiększanie ust Lubliniec – jak pomogliśmy Pacjentce z Lublińca

Lunamed medycyna estetyczna cieszy się świetną opinią w całym województwie, wielu pacjentów odwiedza nas przyjeżdżając nawet z najdalszych rejonów śląska. Chcemy przybliżyć historię jednej z Pacjentek z Lublińca.

Pani Weronika z Lublińca od lat młodzieńczych nie przepadała za swoimi ustami, zawsze wydawały się jej za wąskie i za małe. Szczególnie górnej wardze brakowało objętości. Uroda twarzy współgrała z takimi ustami, dlatego przez długi czas, Pani Weronika żyła w kompromisie ze swoimi wąskimi ustami. Kiedy jednak przyszedł czas pewnej stabilizacji, oddechu od początków kariery, od wychowania małych dzieci, Pani Weronika podjęła decyzję o spełnieniu marzenia. 

Szukając dobrej specjalistki od modelowania ust, uwagę przykuł nasz gabinet medycyny estetycznej, a konkretnie Pani dr Justyna oraz, jej pozytywne oceny i mnóstwo opinii. 

Powiększanie ust Lubliniec, takie były pierwsze tropy Pani Weroniki, jednak wizyta w niedalekich Tarnowskich Górach u świetnej specjalistki, była strzałem za sto punktów.  

Podczas wizyty konsultacyjnej omówione zostały wszystkie aspekty i szczegóły zabiegu, co było bardzo ważne i pozwoliło naszej Pacjentce nabrać zaufania i przekonania do słuszności swojego postanowienia.

Zabieg powiększenia ust miał na celu zwiększenie objętości górnej wargi, poprawienie jej konturu oraz delikatne proporcjonalne powiększenie wargi dolnej. Do tego nawilżenie i rewitalizacja ust dla osiągnięcia zdrowego, energetycznego i pięknego wyglądu.

W efekcie, nowe usta Pani Weroniki wreszcie dopełniły śliczną urodę i dodały seksapilu. Uśmiech zadowolenia i niedowierzania z tak udanego efektu był bezcenny na wizycie kontrolnej.

Do powiększania ust używamy zawsze kwasu hialuronowego najwyższej klasy, który daje gwarancję bezpiecznego i udanego zabiegu. Nieocenione jest również zrozumienie, mistrzowskie oko i doświadczenie Pani doktor.

Zabieg polecany jeżeli szukasz: powiększanie ust Lubliniec, modelowanie ust Lubliniec, wypełnienie ust Lubliniec.

Zabieg iniekcji kwasu hialuronowego do ust w czym pomaga?

  • Powiększenie małych lub wąskich ust, jednej lub obu warg
  • Korekcja kształtu ust (niwelowanie asymetriii)
  • Korekcja konturu ust
  • Podniesienie kącików ust
  • Nawilżenie ust
  • Rewitalizacja ust
  • Niwelacja zmarszczek wokół ust

Jak przebiega zabieg modelowania i powiększania ust?

Do powiększania i modelowania ust używamy wyłącznie certyfikowanych i markowych preparatów – żel krystalicznie czystego kwasu hialuronowego.
Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa przeważnie 30 minut. Wprowadzanie kwasu hialuronowego dokonujemy w odpowiednie punkty warg poprzez praktycznie bezbolesne nakłucia mikroigłą. Wprowadzony preparat kwasu hialuronowego zawiera znieczulenie, niemniej możliwe jest również zastosowanie specjalnego kremu znieczulającego.

Efekty i zalecenia po zabiegu

Po zabiegu, czasami mogą wystąpić typowe dla mikronakłuć zaczerwienienia, obrzęki lub wrażliwość na dotyk w miejscach wstrzyknięć. Te niedogodności o ile się pojawią, ustępują samoistnie po 1-2 dniach..
Efekty powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym zależą od indywidualnych predyspozycji oraz stylu życia, średnio utrzymują się przez ok. 6 – 9 miesięcy. Efekty można przedłużać ponawiając zabieg.
Po wykonaniu zabiegu zawsze otrzymasz indywidualne zalecenia, natomiast szczegółowo możesz przeczytać o zaleceniach po modelowaniu ust tutaj.

Powiększanie ust Lubliniec – warto sprawdzić polecaną specjalistkę – Lunamed

Zależy Ci na sprawdzonym lekarzu medycyny estetycznej? Szukasz kogoś najlepszego w modelowaniu ust? W Lunamed pasjonuje nas wydobywanie naturalnego wdzięku urody, mamy w tym doświadczenie. Skontaktuj się z nami. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to przystępna metoda na piękne usta, o których marzysz.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę