Modelowanie i powiększanie ust Gliwice

Dla efektu naturalnych, pięknych i pełnych ust. Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust poprzez wypełnianie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym
Zastosowanie kwasu hialuronowego (HA) w rękach lekarza specjalisty, pozwala bardzo precyzyjnie poprawić wyglądu ust. Zabieg umożliwia zarówno subtelne podkreślenie ust, jak i ich powiększenie, a także doskonałe zniwelowanie asymetrii, ulepszenie konturu, nawilżenie, wygładzenie zmarszczek wokół ust oraz ostatecznie, przyczynia się do odmłodzenia i uatrakcyjnienia wyglądu.

Powiększanie ust Gliwice – jak pomogliśmy Pacjentce z Gliwic

Lunamed cieszy się zaufaniem nie tylko w rodzimych Tarnowskich Górach, wiele osób dociera do nas z bliższych i dalszych stron. Przedstawiamy poniżej historię pomocy z ustami Pacjentce z Gliwic.

Pani Anna z Gliwic zgłosiła się do gabinetu Lunamed, gdyż zawsze marzyła o większych i pełniejszych ustach. Bardzo długo borykała się ze swoim marzeniem, gdyż miała obawy o zbyt przerysowany wygląd ust i efekt popularnych na ulicach „glonów”. W naszym gabinecie przede wszystkim dążymy do wyeksponowania naturalnego piękna, bez efektów sztuczności i przesady, co podkreślamy w opisach zabiegów. I to właśnie podejście przekonało Panią Annę do kontaktu. 

Na wizycie konsultacyjnej Dr Justyna przeprowadziła wywiad oraz był czas na zapoznanie się oraz wzajemne zrozumienie we wszystkich aspektach zabiegu. Dla naszej Pacjentki był to bardzo ważny element dzięki czemu nabrała zaufania oraz przekonania do Pani doktor.  

Zabieg modelowania i powiększania ust miał na celu osiągnięcie bardzo naturalnych efektów, delikatnego pogrubienia oraz wypełnienia ust, tak aby nabrały objętości i witalności. Co też udało się perfekcyjnie. Do zabiegu zawsze używany jest najwyższej klasy kwas hialuronowy, który daje pewność poprawnego i bezpiecznego przebiegu procesu. Natomiast zrozumienie, empatia oraz doświadczona ręka Pani doktor są nieocenione.

Jak dowiedzieliśmy się na wizycie kontrolnej „Spełniły się moje marzenia, usta są śliczne i naturalne. Promienieję a koleżanki pytają skąd wzięłam eliksir młodości”

Kwas hialuronowy na usta w czym pomaga?

  • Niezadowalający kształt lub struktura ust
  • Powiększenie jednej wargi lub obu warg
  • Korekcja kształtu ust (niwelowanie asymetryczności)
  • Korekcja konturu ust
  • Podnoszenie kącików ust
  • Przesuszone usta oraz utrata objętości w procesie starzenia
  • Brak nawilżenia i odpowiedniego wypełnienia ust

Jak przebiega zabieg modelowania i powiększania ust?

Usta są bardzo ważnym elementem urody o czym Panie dobrze wiedzą i dbają o ten aspekt, często wyróżniając usta przeznaczonymi ku temu kosmetykami. W przypadku chęci poprawienie ich wyglądu, medycyna estetyczna oferuje nam nieinwazyjne i niechirurgiczne metody modelowania kształtu i wielkości ust. Zabieg wymaga wprawy, wysokiej jakości sprzętu oraz preparatów, wykonywany jest przez lekarza. Usta są na tyle ważne, że nie warto oszczędzać i przeprowadzać zabiegów u osób bez uprawnień. Do powiększania i modelowania ust w Lunamed używamy wyłącznie certyfikowanych preparatów – żelu krystalicznie czystego kwasu hialuronowego.

Sam zabieg trwa ok 30 minut, iniekcję wykonuje się przez mikronakłucia, które są praktycznie bezbolesne. Preparaty wiodących producentów kwasu hialuronowego zawierają znieczulenie, a dla wrażliwszych osób proponujemy dodatkowe kremy znieczulające.

Efekty i zalecenia po zabiegu

Po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym mogą wystąpić naturalne reakcje typowe dla iniekcji, czyli obrzęk, zaczerwienienie, zasinienie lub wrażliwość na dotyk w miejscach wstrzyknięć. Objawy o ile są, ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po zabiegu. 

Efekt modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym zależy od indywidualnych cech człowieka oraz stylu życia, natomiast średnio jest to ok. 6 – 9 miesięcy. Efekty można przedłużać kolejnymi wstrzyknięciami.

Po wykonaniu zabiegu lekarz zawsze poda zalecenia indywidualnie, natomiast szczegółowo możesz przeczytać o zaleceniach po modelowaniu ust tutaj.

Powiększanie ust Gliwice – zapraszamy – atmosfera pełna zrozumienia w Lunamed

Zależy Ci na naturalnym efekcie pełnych i ponętnych ust? W Lunamed pasjonuje nas piękno i wydobywanie naturalnego blasku urody. Skontaktuj się z nami. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to nieinwazyjna metoda na piękniejsze usta, o których marzysz.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę