Modelowanie twarzy Katowice, wolumetria.

Niechirurgiczne poprawianie konturu twarzy, metoda na odmłodzenie oraz poprawę urody. Wolumetria twarzy Katowice.

Zabiegi modelowania twarzy wykonujemy poprzez umiejętne aplikowanie najwyższej jakość preparatu z kwasem hialuronowym. Zawsze zależy nam na osiągnięciu jak najbardziej naturalnego efektu i wydobyciu najlepszych cech urody. Zabieg jest bezpieczny, efekty widoczną są natychmiast i utrzymują się dość długo przez ok 1,5 roku.

Wolumetria twarzy Pani Kariny z Katowic

Pacjentom często zależy na poprawie urody w sposób “naturalny” i możliwie niezauważalny dla ich środowiska. Pragną zachować młodość i lepszy wygląd oraz dzięki temu zadbać o samopoczucie. Pani Karinie zależało na poprawie owalu twarzy oraz ust. Podczas wizyty Pani doktor przeprowadziła wywiad, dokładnie omówiła przebieg zabiegu oraz spodziewane efekty.

W trakcie zabiegu w pierwszej kolejności nałożony został specjalny krem znieczulający dla zapewnienia jak najwyższego komfortu i całkowitej niwelacji nawet najmniejszego bólu związanego z nakłuciami igłą. Dodatkowym atutem jest stosowanie najlepszych preparatów, które zawierają w sobie środek znieczulający. Modelowanie twarzy przebiega zatem bezboleśnie.
Pani Karina na zakończenie otrzymała kartę zabiegu z opisem zastosowanych działań i preparatów oraz zalecenia i wskazówki. Efekt wyszedł bardzo zadowalający i naturalny.

Jeżeli poszukujesz modelowanie twarzy w Katowicach oraz sprawdzonego gabinetu i doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Polecamy wolumetrię twarzy kwasem hialuronowym w Lunamed.

Wskazania

  • Powiększenie policzków
  • Wypełnienie zagłębień w okolicach skroni
  • Modelowanie podbródka
  • Modelowanie owalu twarzy

Efekty

Efekty modelowania twarzy kwasem hialuronowym są natychmiastowe i utrzymują się co najmniej 18 miesięcy. 

Iniekcji kwasu hialuronowego może towarzyszyć delikatne uczucie rozpierania w warstwie podskórnej, niemniej przy zastosowaniu kremu znieczulającego zabieg jest uważany za praktycznie nieodczuwalny.

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnego życia. Czasami po zabiegu mogą wystąpić niewielkie siniaczki, ale łatwe do zamaskowania makijażem korekcyjnym.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę