Odmładzająca siła RF i ultradźwięków

Luksusowy zabieg odmładzania twarzy i termoliftingu. Odmładzająca siła RF i ultradźwięków.

Odmładzająca siła RF i ultradźwięków
Wyjątkowe efekty są możliwe dzięki zespoleniu dwóch typów energii (prąd High Frequency oraz ultradźwięki). Połączenie to zostało w medycynie estetycznej i kosmetologii wykorzystane po raz pierwszy.

Czym jest termolifting EXILIS?

Terapia jest szybka i bezbolesna, nie wymaga rekonwalescencji, zapewnia postępujące, wymierne korzyści i równomiernie rozłożone efekty. EXILIS został wyposażony w najnowocześniejsze systemy kontroli bezpieczeństwa. Dzięki DTC, czyli systemowi kontroli temperatury skóry, możliwy jest jednolity rozkład energii eliminujący powstawanie blizn, natomiast EFC — system kontroli przepływu energii — gwarantuje pełne bezpieczeństwo zarówno pacjenta, jak i osoby przeprowadzającej zabieg.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegach EXILIS?

Zabiegi na twarz dają doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze wyniki osiąga się po czterech sesjach. Wykorzystana technologia CRT (COLLAGEN REFILL TECHNOLOGY) remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Zabieg jest dostępny dla wszystkich fototypów skóry przez cały rok, również dla cery opalonej i naczynkowej.

W zależności od potrzeb Twojej skóry zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępie 7-14 dni. Uosób między 25 a 35 rokiem życia profilaktycznie wystarczy wykonać jeden zabieg, a powyżej 35 roku życia zaleca się wykonanie serii. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaróżowiona, napięta, zmarszczki zostają wygładzone. Bezpośrednio po zabiegu można zastosować makijaż, a nawet olśnić swoim wyglądem na imprezie ( zabieg dla panien młodych i ich mam – będzie efekt „wow”).

Drugim, długofalowym skutkiem jest pobudzanie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókiem kolagenowych, co następuje około 2,3 miesiąca po zabiegu i daje efekt poprawy gęstości skóry i liftingu.

Przed / po

Zalety zabiegu

 • zabieg nieinwazyjny, przyjemny i całkowicie bezbolesny
 • usuwa zmarszczki, ujędrnia piersi, niweluje wiotkości na ciele, liftinguje okolice intymne
 • Skóra jest nieuszkodzona, nie powstają blizny, przebarwienia
 • widocznie poprawia kondycję skóry dzięki technologii remodelingu kolagenu
 • zabieg całoroczny, niezależny od pory roku i fototypu skóry

Obszary zabiegowe

 • utrata jędrności na twarzy, szyi, dekolcie, chomiki, zwisający podbródek, zmarszczki pod oczami, okolica ust,
 • owal twarzy,
 • dekolt i piersi,
 • wiotka skóra brzucha po porodzie
 • wewnętrzne partie ud i ramion, skóra nad kolanami,
 • wargi sromowe

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę