Okolica oka

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca, dlatego preparat do leczenia musi mieć specjalne właściwości.

Problem cieni pod oczami dotyka ponad 50% kobiet powyżej 30. roku życia. To właśnie oczy, w pierwszej kolejności, zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem syndrom „smutnych i zmęczonych oczu” się rozprzestrzenia. Twarz wygląda o kilka lat starzej. Przyczyn powstawania cieni jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocylkulacja, styl życia. Często cienie są dziedziczne.

Mezoterapia okolicy oka

To rewelacyjny zabieg, dzięki któremu delikatna okolica oka uzyska: nawilżenie, poprawę napięcia skóry, poprawę mikrokrążenia, zmniejszą się obrzęki, rozjaśni się skóra pod oczami, zmniejszą się cienie.To wszystko dzięki zawartości kwasu hialuronowego, flawonoidów, peptydów i mikroelementów. Dodatkowo antyoksydanty zawarte w ampułkach do mezoterapii zadziałają profilaktycznie przeciwstarzeniowo.

Dolina łez

Stosowany jest czysty kwas hialuronowy, który jest żelem z higroskopijnymi właściwościami optymalnie dostosowany aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku. Wiskoelastyczność tego żelu jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Zapewnia długotrwałą korekcję doliny łez, cieni pod oczami i zmarszczek okolicy oka.

Zabieg wykonywany jest specjalną, wymagającą od lekarza dużych umiejętności techniką, aby zapewnić bezpieczeństwo dla pacjenta. Do zabiegu stosowane są specjalne cienkie mikrokaniule, dzięki czemu liczne naczynia w tej delikatnej okolicy pozostają nienaruszone.

Efekty

Zabieg doliny łez zapewnia długotrwałą, ponad roczną korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. Zabieg mezoterapii okolicy oka wykonany w serii daje efekt wypoczętej i odmłodzonej skóry wokół oczu.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę