Perfectio X – odmładzanie I leczenie

Rewolucyjne urządzenie medyczne klasy II wg FDA ( Food And Drug Administration). Lampa LED czerwona.

Perfectio X odmładzanie i leczenie
Zawiera czerwone światło LED i światło podczerwone, które wykorzystywane jest przez NASA w celu wzrostu roślin w kosmosie i które zapewnia głębszą i efektywniejszą terapię na wszystkich poziomach skóry. Długość światła czerwonego LED jest w granicach 610-850 nanometrów i wnika głęboko do wszystkich warstw skóry, przez naskórek, skórę właściwą aż do tkanki podskórnej.

Odmładzanie skóry

Technologia Perfectio X delikatnie dostarcza skórze precyzyjne dawkowanie energii, aby jednocześnie wytwarzać włókna kolagenowe i elastynę, jednocześnie delikatnie usuwając oznaki starzenia we wszystkich trzech warstwach skóry. Naturalnie wypełnia i usuwa drobne linie i zmarszczki, liftingując i napinając skórę. Terapia światłem LED zyskuje coraz większą popularność w znanych uzdrowiskach medycznych na całym świecie ze względu na jej niezwykły efekt w odwracaniu oznak starzenia i różnych niedoskonałości skóry. Wyniki badań klinicznych wykazują zarówno skuteczność, jak i bezpieczeństwo terapii światłem w promowaniu odmładzania skóry przeciwstarzeniowej i wzrostu kolagenu śródskórnego w porównaniu z grupą kontrolną. Badania pokazują również, że terapia światłem jest bardzo skuteczna w zmniejszaniu pigmentacji.

Efekty

  • odmłodzona,  jędrna i bardziej napięta skóra,
  • redukcja zmarszczek
  • redukcja przebarwień,
  • uśmierzanie bólu ( bolesny bark, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bóle półpaństwowe)
  • skóra lepiej odżywiona, czyli lepsze wnikanie składników odżywczych

Urządzenie LED o dużej mocy zwiększa również skuteczność wszelkich maseczek do twarzy lub kremów, które można stosować, zachęcając do głębszej penetracji skóry i zapewnia naprawdę niezwykłe efekty.

Badania kliniczne

W badaniu, które odbyło się w Princeton i trwało 24 tygodnie, wzięło udział 90 osób, oceniały one wydajność i bezpieczeństwo Perfectio X. Perfectio X może podwoić skuteczność każdego użytego kremu.

Wygląd zmarszczek – Po 24 tygodniach stosowania Perfectio X zmarszczki zmniejszyły się o 21%!

Elastyczność i jedność skóry – Stosując Perfectio X elastyczność i jędrność skóry zwiększyła się o 18% po 2 tygodniach stosowania oraz o 42% po 24 tygodniach!

Wygląd wizualny – globalne cienkie linie – Stosując połączenie Perfectio X i kremu, wizualne globalne drobne zmarszczki zmniejszyły się o 9% po 2 tygodniach stosowania oraz o 25% po 24 tygodniach!

Perfectio X i jego cudowne światło

To te same światło, którego NASA używa do hodowli roślin w kosmosie – Zapewnia głębszą i bardziej skuteczną kurację dla wszystkich warstw skóry. Światło działa na naskórek, skórę właściwą i całą najgłębszą warstwę – Hypodermis, jednocześnie wytwarzając więcej kolagenu. Powoduje to zdrowszy i młodszy wygląd skóry. Czerwone światło zmniejsza również poziom melaniny w skórze oraz pojawianie się przebarwień i przebarwień. Dodatkowo czerwone światło LED wspomaga produkcję komórek, włókien kolagenowych i elastyny.

Rezultaty

Perfectio X to innowacyjne urządzenie do terapii światłem, zaprojektowane, aby zapewnić niesamowite korzyści przeciwstarzeniowe, takie jak odmłodzenie, napięcie i wzmocnienie skóry.

Perfectio X jest wyjątkowy, mocny i skuteczny. Technologia światła LED jest od lat stosowana przez dermatologów i lekarzy na całym świecie, a korzyści dla skóry są udowodnione. Dlatego dermatolodzy na całym świecie zachwycają się tym rewolucyjnym urządzeniem. Perfectio X jest wyposażony w specjalną wodoodporną szklaną głowicę, która zapewnia optymalną ekspozycję na światło. Nagrzewa się do 42° Celsjusza (107° Fahrenheita). To miejscowe ogrzewanie stymuluje krążenie krwi w obszarze zabiegowym. A lepsze krążenie oznacza, że ​​jest więcej składników odżywczych do zasilania komórek. Czerwone światło LED zmniejsza również poziom melaniny w skórze oraz pojawianie się przebarwień i redukuje widoczność plam starczych. Światło LED wspomaga produkcję komórek, włókien kolagenowych i elastyny. W efekcie odmładza, napina i wzmacnia Twoją skórę. Potężne ręczne urządzenie LED zwiększa również skuteczność wszelkich maseczek lub kremów do twarzy, zachęcając do głębszej penetracji skóry i zapewnia naprawdę niezwykłe rezultaty.

Sapphire X i Perfectio X

Terapia światłem czerwonym LED i terapia światłem niebieskim LED mogą być bezpiecznie stosowane razem w celu zwalczania zarówno trądziku, jak i przebarwień, jednocześnie zapobiegając i korygując problemy związane ze starzeniem się. Niebieskie światło SAPPHIRE zabija bakterie powodujące trądzik, a czerwone światło PERFECTIO minimalizuje pory i gruczoły łojowe, które powodują nadmierną produkcję sebum. Razem tworzą kompletną kombinację do pielęgnacji skóry, która zwalcza trądzik, zmniejsza pory i zapobiega starzeniu się.

Przed / po

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej