Powiększanie penisa Gliwice

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym i pogrubianie obwodu penisa. Bezpieczne rozwiązanie urologii estetycznej dla mężczyzn.

urologia estetyczna
Powiększenie penisa z pomocą kwasu hialuronowego jest zabiegiem skutecznym i bezpiecznym, a jego efekty mogą być bardzo satysfakcjonujące w życiu intymnym dla mężczyzn. Warunkiem jest przeprowadzenie zabiegu przez doświadczonego urologa estetycznego. Stosowana substancja czynna, czyli kwas hialuronowy, jest szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej, dzięki czemu jego właściwości i oddziaływanie zostało dokładnie poznane. Jest prosty w aplikacji, bezpieczny i daje widoczne efekty.
Dzięki swoim zaletom metoda powiększania penisa kwasem hialuronowym znajduje coraz większe zainteresowanie i zaufanie u mężczyzn.
Jeżeli szukasz urologa estetycznego w Gliwicach? Zapraszamy do Lunamed - profesjonalny gabinet medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy a powiększanie penisa.

Preparatem jaki stosujemy w zabiegu pogrubianiu prącia jest kwas hialuronowy. To naturalnie występująca w skórze człowieka substancja, która m.in. odpowiada za jej sprężystość. Kwas hialuronowy syntezowany na potrzeby medycyny estetycznej to żel, możliwy do aplikacji mikro igłą. Wykorzystywany jest w zabiegach rewitalizujących i odmładzających. Jego zastosowanie w sferach intymnych z powodzeniem służy do powiększania penisa.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – jak wygląda zabieg?

Przede wszystkim zależy nam na jak największym komforcie pacjenta, dlatego zabieg jest wykonywany z miejscowym znieczuleniem i praktycznie nie występują żadne nieprzyjemne odczucia. Czas trwania około 30 minut. Specjalny preparat z kwasem hialuronowym zostaje podany jednym nakłuciem mikro igłą, tzw. kaniulą, w tkankę nasady prącia. Następnie substancja zostaje delikatnym masażem rozprowadzona na całej długości członka.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są bezpieczne i nieinwazyjne – nie ma potrzeb szczególnych przygotowań. Przed zabiegiem zalecamy jedynie depilację okolic intymnych.
Dodatkowo jeżeli stosujesz leki obniżające krzepliwość krwi oraz niesterydowe leki przeciwzapalne, odstaw je na kilka dni przed zabiegiem.

Wskazówki po zabiegu powiększania penisa?

Po przeprowadzonym właśnie zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk i zaczerwienienie, który bardzo szybko zanika. Do zaleceń zaliczamy; przez dwa dni od zabiegu należy penis utrzymywać w pozycji zadartej. Przez okres około 2 tygodni zalecane jest wstrzymanie kontaktów seksualnych, unikanie intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz pobytów w saunie. W tym czasie warto wykonywać delikatne masaże okolic rozprowadzanego kwasu hialuronowego na prąciu, a także nosić obcisłą i przewiewną bieliznę.

Jaki efekt daje powiększenie penisa kwasem hialuronowym?

Stosując tą metodę możliwe jest zwiększenie długości penisa o około 1-3 cm oraz jego pogrubienie o około 2-3 cm.
Efekt zabiegu jest widoczny od razu i utrzymuje się przez okres ok 2 lat.

Powiększanie penisa cena zabiegu?

Cena zabiegu powiększania prącia kwasem hialuronowym: od 3000 zł.

Umów wizytę

Zabiegi powiększania prącia w gabinecie LUNAMED wykonuje dr n.med. Zbigniew Kaletka, specjalista urolog.

dr n.med. Zbigniew Kaletka

Dr n.med. Zbigniew Kaletka, specjalista urolog, FEBU, zastępca ordynatora Kliniki Urologii w Zabrzu, nauczyciel akademicki od 30 lat. Specjalizuje się w urologii onkologicznej, rekonstrukcyjnej, andrologii. W LUNAMED zajmuje się urologią estetyczną.

Czy warto się zdecydować?

Zadowolenie ze swojej męskości jest bardzo ważne dla mężczyzn i wpływa się na wiele aspektów życia. Dzięki powiększeniu penisa, dostępnym zabiegiem w urologii estetycznej można doświadczyć pozytywnych efektów, takich jak; zwiększenie pewność siebie, wyjście z kompleksów, większy komfort oraz satysfakcja ze współżycia intymnego. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym jest metodą nieinwazyjną, skuteczną i bezpieczną, wykonywaną przez lekarza specjalistę urologii. Celem zabiegu jest poprawa komfortu życia, podobnie jak wielu innych zabiegów medycyny estetycznej.

Urologia estetyczna Gliwice i Powiększanie penisa Gliwice

Zapraszamy Panów z Gliwic i Śląska, do gabinetu Lunamed w Tarnowskich Górach. Cechuje nas profesjonalizm oraz bezpieczna, pełna zrozumienia i akceptacji atmosfera.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę