Powiększanie penisa Katowice

Pogrubienie obwodu penisa i powiększanie prącia kwasem hialuronowym. Sprawdzona i bezpieczna metoda urologii estetycznej dla mężczyzn.

urologia estetyczna i powiększanie penisa Lunamed
Zabieg powiększania penisa przy użyciu kwasu hialuronowego jest nie tylko bezpiecznym, ale także skutecznym sposobem na poprawę grubości członka, co przekłada się na zwiększenie satysfakcji seksualnej dla mężczyzn i nie tylko. Kwas hialuronowy, będący naturalną substancją, znajduje szerokie zastosowanie w dziedzinie medycyny estetycznej, umożliwiając prostą i szybką aplikację oraz widoczne rezultaty. Metoda ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem wśród mężczyzn.
Szukasz kliniki urologii estetycznej na zabieg powiększania penisa w Katowicach? Zależy Ci na dyskrecji i sprawdzonym specjaliście? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Kwas hialuronowy w powiększaniu penisa.

Preparatem wykorzystywanym w zabiegu pogrubiania prącia jest kwas hialuronowy. Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, która jest elementem m.in. skóry i dzięki wiązaniu cząsteczek wody, nadaje jej sprężystość. Syntezowany kwas hialuronowy ma postać żelu i jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go do zabiegów odmładzających i rewitalizujących. Z powodzeniem pozwala również dokonywać zabiegów powiększania grubości oraz objętości penisa.

Jak przebiega zabieg powiększanie penisa?

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym jest procesem niemal nieodczuwalnym i wykonywanym z miejscowym znieczuleniem. Zabieg trwa około 30 minut i polega na podaniu specjalną mikro igłą, tzw. kaniulą, specjalistycznego preparatu z kwasem hialuronowym do tkanek prącia. Wykonane zostaje jedno wkłucie przy nasadzie penisa, a następnie poprzez delikatny masaż preparat zostaje rozprowadzony na całą długość członka.

Jak się przygotować do zabiegu powiększania penisa?

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego są bezpieczne i nieskomplikowane – nie ma potrzeby szczególnych przygotowań. Przed zabiegiem zalecamy jedynie depilację okolic intymnych.
Dodatkowo jeżeli stosujesz leki obniżające krzepliwość krwi oraz niesterydowe leki przeciwzapalne, zaprzestań ich przyjmowania na kilka dni przed zabiegiem.

Wskazówki po zabiegu powiększania penisa?

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk i zaczerwienienie, co jednak bardzo szybko znika. Przez dwa dni od zabiegu penis powinno się utrzymywać w pozycji zadartej. Przez okres około 2 tygodni zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna, unikanie intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz pobytów w saunie. W tym czasie warto wykonywać delikatne masaże okolic rozprowadzanego kwasu hialuronowego na prąciu, a także nosić obcisłą i przewiewną bieliznę.

Jakich efektów można się spodziewać?

Dzięki tej metodzie możliwe jest zwiększenie długości penisa o około 1-3 cm oraz jego pogrubienie o około 2-3 cm. Efekty zabiegu są widoczne od razu i utrzymują się przez okres ok 2 lat.

Powiększanie penisa cena zabiegu?

Cena zabiegu powiększania prącia kwasem hialuronowym: od 3000 zł.

Umów wizytę

Zabiegi powiększania prącia w gabinecie LUNAMED wykonuje dr n.med. Zbigniew Kaletka, specjalista urolog.

dr n.med. Zbigniew Kaletka

Dr n.med. Zbigniew Kaletka, specjalista urolog, FEBU, zastępca ordynatora Kliniki Urologii w Zabrzu, nauczyciel akademicki od 30 lat. Specjalizuje się w urologii onkologicznej, rekonstrukcyjnej, andrologii. W LUNAMED zajmuje się urologią estetyczną.

Dlaczego warto?

Zadowolenie z powiększenia penisa przekłada się na wiele aspektów życia mężczyzny. Jednymi z ważniejszych pozytywnych efektów mogą być, zwiększona pewność siebie, wyjście z kompleksów, większy komfort oraz satysfakcja ze współżycia intymnego. Powiększanie penisa jest zabiegiem dostępnym, skutecznym i bezpiecznym, co wpływa na rosnące zaufanie wśród mężczyzn. Podobnie jak inne dobrodziejstwa medycyny estetycznej.

Urologia estetyczna Katowice i Powiększanie penisa Katowice

Zapraszamy Panów z Katowic i Śląska, do gabinetu Lunamed w Tarnowskich Górach. Zapewniamy najwyższy profesjonalizm oraz bezpieczną atmosferę pełną zrozumienia i akceptacji.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę