Powiększanie i modelowanie ust

Nawilżanie, wypełnianie, powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwala uzyskać piękne, zdrowe, naturalnie wyglądające i odpowiednio wypełnione usta, które są marzeniem każdej kobiety!

Modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust poprzez wypełnianie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym
Modelowanie ust przy pomocy preparatu kwasu hialuronowego HA pozwala poprawić stan ust, powiększyć je lub tylko nieznacznie uwydatnić usta, poprawić kontur, nawilżyć, wyrównać asymetrię, odpowiednio wypełnić, usunąć zmarszczki wokół nich i w rezultacie odmłodzić.
Zapraszamy mieszkańców Tarnowskich Gór, Bytomia, Zabrza, Chorzowa, Katowic, Lublińca i całego Śląska do kliniki medycyny estetycznej Lunamed na profesjonalne zabiegi modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym.

Zabieg modelowania i powiększania ust

Nawilżanie, korekcja, powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg modelowania i powiększania ust pozwala na przywrócenie ustom utraconej objętości i sprężystości, przywracając im młodość.

Zobacz, jak wygląda prawidłowo przeprowadzony zabieg delikatnej korekcji wielkości i kształtu ust kwasem hialuronowym w klinice medycyny estetycznej Lunamed.

Zobacz film

Zabieg modelowania i powiększania ust w Lunamed Tarnowskie Góry Śląsk

Powiększanie i modelowanie ust

Modelowanie ust poprzez wypełnienie ust kwasem hialuronowym należy do szczególnie trudnych zabiegów. Usta, oprócz oczu stanowią główny element twarzy człowieka. Urodę drugiej osoby odczytujemy przede wszystkim patrząc na oczy i usta właśnie. Aby powiększone kwasem hialuronowym usta moich pacjentek wyglądały atrakcyjnie i naturalnie kieruję się ideałami piękna ust. Idealne proporcje ust to 1/3 górnej wargi do 2/3 dolnej wargi. Powiększanie ust i ich wypełnienie musi zawierać te zasady.

Do modelowanie kształtu, wypełnienia i nawilżania ust stosowany jest krystalicznie czysty kwas hialuronowy w postaci żelu.

W moim gabinecie do wypełnienia ust stosuję najwyższej jakości preparaty HA, które są cer­ty­fi­ko­wane, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.

Wypełniacze wiodących firm na świecie – Galderma, Teoxane, Filorga zawierają w swym składzie lignokainę, czyli środek znieczulający, który zapewnia większy komfort zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu modelowania ust mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu implantacji żelu. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatu w skórę.

Przeciwwskazania do iniekcji kwasu hialuronowego

Zobacz przeciwwskazania do iniekcji kwasu hialuronowego

Efekty zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym

Zabieg wypełnienia / modelowania ust kwasem hialuronowym trwa ok. 30 min, jest prawie bezbolesny, zawsze stosuje się znieczulenie miejscowe (kremem lub stomatologiczne). Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Czas utrzymywania się efektu modelowania ust: 6 – 9 miesięcy. Na jedną sesję wypełniania ust nie powinno stosować się więcej nić 1,5ml kwasu hialuronowego HA.

Wskazania do zabiegu wypełniania ust:

Kiedy warto pomyśleć o zabiegu wypełniania ust?

  • Niezadowalający kształt czy struktura ust
  • Powiększenie jednej wargi lub obu warg
  • Korekcja kształtu ust (niwelowanie asymetryczności)
  • Korekcja konturu ust
  • Podnoszenie kącików ust
  • Przesuszone usta oraz utrata objętości w procesie starzenia
  • Brak nawilżenia i odpowiedniego wypełnienia ust

Efekty przed i po zabiegu modelowania ust

 

Efekty przed i po zabiegu modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust w Lunamed

Zabieg modelowania kształtu, wypełniania, nawilżania i powiększania ust to wysoce skuteczna metoda na poprawę wyglądu ust, której nie mogło zabraknąć w naszej klinice Lunamed w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do umówienia się na zabieg klientki z całego Śląska, a szczególnie z Tarnowskich Gór, Bytomia, Gliwic, Katowic, Chorzowa, Zabrza, Lublińca i innych śląskich miast.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę