PROFHILO® BODY

nowy, skuteczny zabieg odmładzający skórę ramion oraz brzucha o spektakularnych efektach.

PROFHILO BODY - zabieg odmładzający skórę ramion i brzucha - Lunamed Tarnowskie Góry, Śląsk
PROFHILO® BODY to nowy produkt szwajcarskiej firmy farmaceutycznej IBSA już dziś dostępny w Lunamed w Tarnowskich Górach. PROFHILO® BODY jest unikalnym zabiegiem dla kobiet i mężczyzn ujędrniającym skórę ramion oraz brzucha. Zapraszamy mieszkańców Tarnowskich Gór i całego Śląska do kliniki medycyny estetycznej Lunamed na profesjonalne zabiegi odmładzające PROFHILO® BODY.

Czym jest PROFHILO® BODY?

PROFHILO® BODY to ultranowoczesny preparat do iniekcji przeznaczony do stosowania w przypadku utraty jędrności skóry na ciele. Preparat PROFHILO® BODY składa się z stabilizowanych kompleksów hybrydowych (Hybrid Cooperative Complexes, HCC) wysoko- i niskocząsteczkowego ultraczystego kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu, wytworzonych na drodze unikalnego i opatentowanego przez IBSA procesu stabilizacji termicznej, bez chemicznego sieciowania – przy zastosowaniu technologii NAHYCO®. Zabieg preparatem PROFHILO® BODY to nowość w walce z wiotką i suchą skorą brzucha i ramion już dziś dostępny dla pacjentów z Tarnowskich Gór i całego Śląska.

Zabieg Profhilo BODY opakowanie

Przeznaczenie PROFHILO® BODY

Preparat powoduje przebudowę tkanek i poprawia jędrność skóry ramion oraz brzucha. PROFHILO® BODY poprzez swoje działanie naprawcze, ukierunkowane na naturalne i indukowane depresje skóry wpływa na:

  • fizjologiczny proces starzenia się tkanki, którego skutki obejmują obniżone nawodnienie skóry, zmiany w zakresie włókien sprężystych i kolagenu w skórze właściwej, a także utratę napięcia tkankowego i kolorytu skóry
  • proces naprawy tkanki skórnej

Jak działa PROFHILO® BODY?

PROFHILO® BODY sprzyja wielopoziomowej przebudowie. Odgrywa rolę wewnątrz macierzy pozakomórkowej, stwarzając fizjologiczne warunki dla proliferacji, migracji i organizacji składników komórkowych skóry: fibroblastów, keratynocytów, adipocytów. Śródskórne podanie PROFHILO® BODY pozwala na dostarczenie optymalnej ilości kwasu hialuronowego bezpośrednio do tkanki poddawanej zabiegowi w celu zapobieżenia cytotoksycznego działania wolnych rodników na fibroblasty i znajdujące się niżej warstwy tłuszczowych komórek adipocytów, zapewniając efektywność profilaktyczną i naprawczą zabiegów medycyny estetycznej.

Zalety preparatu PROFHILO® BODY

  • kompletne rozwiązanie na utratę jędrności skóry (preparat można również stosować w połączeniu z innymi zabiegami estetycznymi)
  • bardzo dobre rezultaty, które można osiągnąć bez konieczności rekonwalescencji
  • innowacja na rynku pielęgnacji ciała

Właściwości i bezpieczeństwo

WYSOKA JAKOŚĆ (ULTRACZYSTOŚĆ)

Kwas hialuronowy IBSA to ultraczysty kwas hialuronowy wytwarzany na drodze opatentowanego procesu biofermentacji dokonywanej przez bakterie Streptococcus zooepidemicus, który pod względem czystości i bezpieczeństwa wyróżnia się NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ na świecie.

BIOZGODNOŚĆ I TOLERANCJA

Dzięki zastosowaniu technologii NAHYCO® nie zawiera żadnych chemicznych czynników stabilizujących, a także wykazuje się niezrównaną biozgodnością i tolerancją.

PROCES ROZKŁADU

Hybrydowe kompleksy (Hybrid Cooperative Complexes, HCC) kwasu hialuronowego są biodegradowalne i ulegają bioresorpcji w organizmie. Jednocześnie są bardziej odporne na działanie hialuronidazy, niż kwas hialuronowy linearny.

WYSOKI PRZEPŁYW I NISKA LEPKOŚĆ

Właściwości reologiczne PROFHILO® BODY sprawiają, że jest to produkt optymalny: szczególne znaczenie ma przewaga płynności nad elastycznością (wartość tan delta >1), która nie występuje w przypadku usieciowanych żeli.

WYSOKA SPOISTOŚĆ I INTEGRACJA Z TKANKĄ

Ważną cechą charakterystyczną wynikającą z wysokiej spoistości PROFHILO® BODY jest zdolność optymalnej integracji z tkanką. Wyróżnia go zdolność do jednolitego przepływu przez struktury anatomiczne po iniekcji, dzięki czemu rozprzestrzenia się równomiernie.

KONTROLA JAKOŚCI

IBSA wyróżnia się, ponieważ kontroluje cały cykl życia produktu: od biofermentacji surowca po gotowe do użytku ampułkostrzykawki z kwasem hialuronowym.

Preparat Profhilo BODY

Przeciwwskazania do zabiegu

Wyrobu medycznego PROFHILO® BODY nie należy stosować jednoczasowo z innymi zabiegami, takimi jak peeling laserowy oraz średniogłęboki peeling skóry.

PROFHILO® BODY zapewnia doskonałe rezultaty jako zabieg samodzielny lub w połączeniu z innymi obecnie dostępnymi zabiegami estetycznymi.

 

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej