PROFHILO® – innowacyjny preparat do odmładzania skóry

nowy standard w zabiegach odmładzających na twarz, szyję, dłonie i ciało

Molekuła młodości PROFHILO do odmładzania skóry
Molekuła młodości PROFHILO® jest unikalnym zabiegiem odmładzającym dla kobiet i mężczyzn nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

Molekuła młodości PROFHILO® – „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę”

Molekuła młodości PROFHILO® – produkt szwajcarskiej firmy farmaceutycznej IBSA otrzymał złotą statuetkę w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę” na Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress (AMEC) Paris oraz główną nagroda za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

PROFHILO - Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę

Wskazania do zabiegu PROFHILO®

 • fizjologiczny proces starzenia w przypadku pojawienia się zmian w liczbie włókien sprężystych i kolagenu
 • proces naprawy tkanki skórnej w przypadku trądziku czy blizn
 • w przypadkach utraty lub naruszenia tkanki tłuszczowej

Przeciwwskazania do zabiegu PROFHILO®

Wyrobu medycznego PROFHILO® nie należy stosować jednocześnie z innymi zabiegami, takimi jak peeling laserowy oraz średniogłęboki peeling skóry.

PROFHILO® zapewnia doskonałe rezultaty jako zabieg samodzielny lub w połączeniu z innymi obecnie dostępnymi zabiegami estetycznymi.

Charakterystyka zabiegu PROFHILO®

 • szybkie i naturalne efekty
 • prosty, mało inwazyjny sposób podania
 • równomiernie rozprowadza się w tkankach
 • krótki czas zabiegu
 • zabieg bezbolesny
 • zabieg jest wykonywany przez lekarza

Skuteczna metoda odmładzania skóry

Innowacyjna technologia produkcji kwasu hialuronowego NAHYCO®, bez użycia białek zwierzęcych i bez chemicznego sieciowania PROFHILO® stymuluje aktywną, wielopłaszczyznową przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej skóry i tkanki podskórnej zwiększając jej elastyczność i stabilność. Zabieg PROFHILO® gwarantuje natychmiastowe odmłodzenie skóry uruchamiając produkcję elastyny i kolagenu.

Sposób podania PROFHILO®

Formuła PROFHILO® podawana jest z użyciem techniki punktów bioestetycznych (BAP) w celu zminimalizowania ryzyka i zmaksymalizowania skuteczności produktu. Innowacyjność zabiegu to nie tylko ultranowoczesny produkt, to także technika iniekcji! Formuła PROFHILO® pozwala na całkowitą odbudowę zniszczonych starzeniem tkanek przy pomocy jedynie 5-ciu punktów iniekcji.

Punkty iniekcji molekuła młodości PROFHILO

Efekty zabiegu PROFHILO®

Dzięki unikalnym właściwościom molekule młodości PROFHILO®, PRZEBUDOWĘ TKANEK uzyskuje się już po DWÓCH ZABIEGACH,* PRZEPROWADZONYCH W ODSTĘPIE JEDNOMIESIĘCZNYM.

Produkt doceniany przez pacjentki i lekarzy, wielokrotnie nagradzany.

Efekty odmłodzenia skóry przed i po zabiegu PROFHILO

Spektakularne odmłodzenie skóry już po 2 zabiegach
Nadanie sprężystości skórze, efekt liftingujący, bez zmiany kształtu. PROFHILO® zapewnia stabilną architekturę kwasu hialuronowego w skórze właściwej.

Zabieg PROFHILO® to nowa wysoce skuteczna metoda odmładzania, której nie mogło zabraknąć w naszej klinice Lunamed w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do umówienia się na zabieg klientki z całego Śląska a szczególnie z Tarnowskich Gór, Bytomia, Gliwic, Katowic, Chorzowa i innych śląskich miast.

Informacje praktyczne

Przed zabiegiem PROFHILO®

Jakie są wskazania do zabiegów z wykorzystaniem PROFHILO®?
PROFHILO® jest wskazany do stosowania w skórze twarzy, jak i całego ciała w celu wygładzenia konturów i zmniejszenia wiotkości skóry. PROFHILO® jest szczególnie wskazany do stosowania w skórze okolic policzkowo-jarzmowych, podpoliczkowych, ramion, brzucha oraz obszarów dotkniętych wiotkością skóry.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem PROFHILO®?
Wyrobu medycznego PROFHILO® nie należy stosować jednoczasowo z innymi zabiegami, takimi jak peeling laserowy oraz średniogłęboki peeling skóry.

W jaki sposób przygotować się do zabiegu?
Kwalifikację do zabiegu przeprowadza lekarz, nie ma konieczności specjalnych przygotowań.

W trakcie zabiegu PROFHILO®

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia. Spoistość PROFHILO® powoduje szybkie rozprzestrzenianie i integralność w tkance oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia procesów zapalnych w skórze.

Czy mogę spodziewać się reakcji zapalnych przy podaniu PROFHILO®?
W PROFHILO® kwas hialuronowy jest powoli uwalniany z kompleksów hybrydowych i dlatego nie wyzwala cytokin zapalnych, co czyni go bardzo biokompatybilnym.

Po zabiegu PROFHILO®

Jak szybko mogę wrócić do normalnych zajęć po zabiegu z wykorzystaniem PROFHILO®?
Z uwagi na niewielką inwazyjność, zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności.

Czy po podaniu PROFHILO® mogą wystąpić jakieś działania niepożądane?
Podczas stosowania produktu PROFHILO® mogą się pojawić takie objawy w miejscu wstrzyknięcia, jak ból, uczucie ciepła, zaczerwienienie lub obrzęk. Te działania niepożądane można złagodzić poprzez przyłożenie lodu do leczonego miejsca. Na ogół ustępują one w krótkim czasie.

Jak trwałe są efekty zabiegu z wykorzystaniem PROFHILO®?
Czas utrzymywania się rezultatów może różnić się w zależności od rodzaju skóry, leczonego obszaru, liczby wstrzyknięć i technik iniekcji.

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

  Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej