Restylane Skinboosters

Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters głęboko nawilża i ujędrnia skórę na zewnątrz oraz stymuluje produkcję nowego kolagenu od wewnątrz.

Wraz z upływem lat nasza skóra traci zawarty w niej kwas hialuronowy – skutkiem tego skóra staje się mniej promienista, drobne zmarszczki zaczynają być bardziej widoczne. Pojawiają się pierwsze oznaki utraty elastyczności i jędrności. Aby zachować odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, a tym samym zahamować proces starzenia się, niezbędne jest jej prawidłowe nawodnienie.

Przełomowa koncepcja

Restylane Skinboosters to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry, polegająca na nawilżeniu jej głębokich warstw poprzez serię mikroiniekcji stabilizowanym kwasem hialuronowym. Jest to naturalnie występująca w organizmie silnie higroskopijna substancja utrzymująca nawilżenie w obrębie skóry. Żelowa, miękka konsystencja stabilizowanego kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegach Restylane Skinboosters pozwala chłonąć wodę, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze. Działanie preparatu Restylane Skinboosters można porównać do bufora, który zachowuje odpowiedni poziom wody w skórze, czego efektem jest poprawa jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

Obszary, na których można wykonywać zabiegi

  • Twarz
  • Dłonie
  • Dekolt
  • Szyja

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Restylane Skinboosters?

Restylane Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować:

– U kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry
– U osób z młodszą bądź bardziej dojrzałą skórą
– Na twarzy, ustach, szyi, dekolcie i dłoniach
– U osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry
– Samodzielnie lub w połączeniu z innymi sesjami terapeutycznymi

Efekty

Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu MIKROKANIULI, bez ryzyka powstania siniaczków, bez dyskomfortu dla pacjenta i bez potrzeby kamuflażu kilka dni po. Teraz przy pomocy specjalnej mikrokaniuli pacjent po zabiegu nie ma praktycznie śladu, może powrócić do codziennych aktywności.

Przed / Po

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę