REVOK 50

intensywna aminokwasowa biostymulacja dla skóry dojrzałej. Natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry oraz redukcja oznak starzenia.

REVOK 50 - intensywna biostymulacja aminokwasowa
Revok50 to bogaty koktajl złożony z kwasu hialuronowego i aminokwasów przeznaczony dla skóry dojrzałej. Zabieg Revok50 wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych i daje natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia oraz poprawy kolorytu skóry.

Dlaczego REVOK50?

REVOK50 to certyfikowany materiał medyczny przeznaczony do iniekcji śródskórnych w formie sterylnego, izotonicznego żelu. W jego skład wchodzi stabilizowany elektrochemicznie kwas hialuronowy o jednorodnej długości łańcuchów 2.200 KD oraz aminokwasy (L-prolina, L-hydroksyprolina, glicyna i L-lizyna HCI).

Revok50 kwas hialuronowyREVOK50 stymuluje i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworząca kolagen prawdziwy. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry REVOK50 stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. REVOK50 przywraca skórze elastyczność i jędrność dzięki niezwykle wysokiej i synergicznemu działaniu jego biologicznie aktywnych, eutroficznych składników.

REVOK50 to niezwykle skuteczny zabieg dla skóry dojrzałej.

Efekty zabiegu REVOK50

REVOK50 stymuluje i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworząca kolagen prawdziwy. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry Revok50 stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. Przywraca skórze elastyczność i jędrność.

Zabieg REVOK50 wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych i daje natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry.

Revok 50 efekty przed i po zabiegu Revok 50 efekty przed i po zabiegu

Wskazania do aminokwasowej terapii REVOK50

Wskazanie do zastosowania REVOK50 to biostymulacja regeneracji skóry twarzy i szyi wykazującej oznaki starzenia lub profilaktycznie jako terapia przeciwdziałająca powstawaniu zmian. W szczególności należy stosować REVOK50 w przypadku skóry:

 • odwodnionej, przesuszonej lub wiotkiej
 • narażonej na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji
 • z rozstępami, przebarwieniami jako terapia wspomagająca inne metody leczenia
 • terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza
 • terapia skojarzona z mezoterapią bezigłową JPX3bio

Przeciwwskazania do aminokwasowej terapii REVOK50

REVOK50 nie może być stosowany w przypadku:

 • skłonności do powstawania blizn przerostowych,
 • choroby autoimmunologicznej w wywiadzie lub stosowania terapii immunologicznej,
 • nadwrażliwości na kwas hialuronowy,
 • kobiet w ciąży lub karmiących piersią,
 • wieku poniżej 18 lat.

Pacjentki leczone przeciwzakrzepowo lub otrzymujące inhibitory agregacji płytek krwinie powinny być leczone REVOK50 bez konsultacji z lekarzem. REVOK50 nie może byćstosowany w miejscach, w których występują schorzenia skóry, stany zapalne i/lubinfekcyjne (np. trądzik, opryszczka). REVOK50 nie może być stosowany w połączeniu zlaseroterapią, peelingiem chemicznym lub dermabrazją.

Zabieg_Revok 50 dla skóry dojrzałej

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

  Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej