Sapphire X – odmładzanie i leczenie

Rewolucyjne urządzenie medyczne klasy II wg FDA ( Food And Drug Administration). Lampa LED niebieska.

Sapphire X – odmładzanie i leczenie
Zawiera niebieskie światło LED, które wnika do skóry i dezynfekuje ją, usuwa toksyny, eliminuje bakterie, czyniąc ją gładszą i zdrowszą.

O Sapphire X

SAPPHIRE X, dzięki fototerapii światłem niebieskim (415 NM) jest idealnym rozwiązaniem na trądzik i inne schorzenia skóry. Jest wyposażony w specjalną wodoodporną szklaną głowicę, która zapewnia optymalną ekspozycję na światło (50% więcej niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku). Sonda zabiegowa (głowica okularowa) nagrzewa się do 40-42 C (104- 107 F), aby zapewnić miejscowe ogrzewanie, które zwiększa przepływ krwi do leczonego obszaru. Niebieskie światło wnika w pory i bezpośrednio zabija bakterie rozwijające się w skórze. Zwiększony przepływ krwi do leczonego obszaru dostarcza białka, składników odżywczych i tlenu do naturalnego leczenia i poprawy stanu skóry.

Rezultaty Sapphire X

Badania wykazały, że terapia światłem niebieskim pomaga złagodzić objawy trądziku, zredukować go jak i inne stany zapalne lub zły stan skóry na skórze, który może być spowodowany niewłaściwym leczeniem skóry. W przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami można oczekiwać wyników w ciągu zaledwie 14 dni bez skutków ubocznych lub bólu. Terapia światłem niebieskim jest również odpowiednia dla osób w każdym wieku. Sapphire X to bezbolesne w 100% naturalne rozwiązanie na niezdrową skórę. Głowica ze szkła Sapphire X może być używana z kremami, które pozwolą nam utrzymać skórę w czystości poza zabiegiem Sapphire i zmaksymalizują leczenie, utrzymując skórę w czystości od bakterii i stanów zapalnych oraz zapobiegną przyszłym uszkodzeniom.

Efekty

  • redukcja tądziku,
  • redukcja trądziku różowatego,
  • oczyszczenie skóry z toksyn,
  • redukcja stanów zapalnych
  • redukcja przebarwień

Sapphire X i Perfectio X

Terapia światłem czerwonym LED i terapia światłem niebieskim LED mogą być bezpiecznie stosowane razem w celu zwalczania zarówno trądziku, jak i przebarwień, jednocześnie zapobiegając i korygując problemy związane ze starzeniem się. Niebieskie światło SAPPHIRE zabija bakterie powodujące trądzik, a czerwone światło PERFECTIO minimalizuje pory i gruczoły łojowe, które powodują nadmierną produkcję sebum. Razem tworzą kompletną kombinację do pielęgnacji skóry, która zwalcza trądzik, zmniejsza pory i zapobiega starzeniu się.

Efekty połączenia terapii

Leczenie trądziku może być trudne, dlatego wiele osób z problemami z trądzikiem zwraca się do terapii światłem LED bez recepty w celu leczenia skóry. Dzięki połączeniu terapii światłem niebieskim i terapii światłem czerwonym, protokół ten jest najbardziej zaawansowaną technologią odmładzania dostępną obecnie na rynku w leczeniu stanów trądzikowych. Co najważniejsze, jest naturalny, bezbolesny. Terapia światłem LED to zabieg odmładzania skóry przy użyciu nieinwazyjnej, nieablacyjnej terapii światłem czerwonym, terapii światłem niebieskim i leczenia światłem podczerwonym w celu przeciwdziałania starzeniu się skóry, zmarszczek na twarzy, leczenia trądziku, poprawy ciała i nie tylko. LED to bezpieczniejsza, bardziej efektywna alternatywa dla leczenia laserowego. Terapia światłem podczerwonym (niewidzialnym) jest stosowana w połączeniu z terapią światłem czerwonym i terapią światłem niebieskim w szerokim zakresie celów odmładzania skóry, w tym odmładzania twarzy, leczenia zmarszczek na twarzy, leczenia trądziku, leczenia blizn potrądzikowych. Odmładzanie skóry często wydaje się nieosiągalne, ponieważ tak wiele „rozwiązań” jest nieskutecznych. Dlatego wiele osób decyduje się na terapię światłem LED. Od zabiegów przeciwstarzeniowych po zabiegi na blizny potrądzikowe, połączenie terapii światłem czerwonym, podczerwonym i niebieskim jest rozwiązaniem dla jaśniejszej, młodziej wyglądającej skóry.

Badania kliniczne

W niezależnym badaniu klinicznym, przeprowadzonym w Princeton, New Jersey brało udział 35 osób przez okres 24 tygodni (6 miesięcy).

Wyniki tego badania wykazały, że korzystanie z urządzenia zgodnie z instrukcją, wykazuje zmniejszenie średniej sumy otwartych zaskórników o 83,52%.

Zmniejszenie średniej sumy zaskórników zamkniętych o 96,14%. Średnia całkowita liczba grudek zmniejszyła się o 72,96%.

Średnia suma krost zmniejszyła się o 90,06% . Wszystko to w 24 tygodniu porównując z wartościami wyjściowymi.

Przed / po

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej