Soft Lifting

Totalne odmłodzenie bez skalpela!

Soft Lifting
Lifting dla większości pacjentów oznacza operacyjną korektę oznak starzenia się twarzy, a co z tym związane – dyskomfort, ból i długotrwałą rekonwalescencję. Tak jednak być nie musi! Dla osób pragnących odmłodzić swoją twarz i szybko cieszyć się efektami zabiegu, medycyna estetyczna przygotowała Soft lifting. Efekty są spektakularne i długotrwale!

Czym jest Soft Lifting?

Soft lifting zwany też miękkim liftingiem jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej i doskonałą alternatywą dla tradycyjnego liftingu. Nieinwazyjny i komfortowy, poprawiający nawilżenie tkanek, pozwala zapobiegać i/lub korygować powstawanie zmarszczek i poprawia owal twarzy. Dzięki innowacyjnej metodzie podawania kwasu hialuronowego soft lifting działa dwufazowo: modeluje owal twarzy i napina skórę, a z drugiej strony intensywnie ją odżywia. I to, co najważniejsze: zabieg umożliwia naturalną poprawę wyglądu całej twarzy w czasie jednej sesji zabiegowej, a nie tylko wybranego jej fragmentu. W efekcie wypełnione są zmarszczki, fałdy skórne, skorygowane cienie pod oczami, wymodelowane usta, a skóra zyskuje obojętność, sprężystość i świeży, młody wygląd.

Na czym polega?

Soft lifting polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego przy zastosowaniu, tzw. miękkiej kaniuli, której koniec jest tępo zakończony. Dokonując aplikacji kaniulą nie dochodzi do uszkodzenia naczyń i ważnych nerwów. Użycie techniki „miękkiego liftingu” minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i daje naturalny efekt. Kwas hialuronowy tworzy dodatkową siatkę, rodzaj „rusztowania”, które zapobiega tworzeniu się zmarszczek i pozwala modelować owal twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego, jednocześnie poprawia się kondycja skóry, jak i jej nawilżenie.

Efekty

Efekty są widoczne od razu i narastają w czasie.  Twarz staje się widocznie odmłodzona, owal twarzy wymodelowany i podniesiony, zmarszczki zredukowane, a skóra twarzy długotrwale nawilżona, promienna i świeża. Podczas zabiegu kwas hialuronowy podaje się na dużym obszarze twarzy, dlatego Soft Liftingiem można korygować:

  • Opadłe policzki
  • Owal twarzy
  • Fałdy nosowo-wargowe

Lifting tradycyjny kontra Soft Lifting

Tradycyjny lifting jest zabiegiem inwazyjnym i bolesnym. Wymaga długotrwałej rekonwalescencji, a na efekty trzeba czekać kilka tygodni do zaleczenia zmian pooperacyjnych. W przeciwieństwie do niego Soft Lifting nie powoduje u pacjentów dyskomfortu wynikającego z bólu i leczenia. Efekty są natychmiastowe i tuż po zabiegu można normalnie funkcjonować. Ponadto Soft Lifting jest zdecydowanie bezpieczniejszym zabiegiem: ryzyko powstawania siniaków czy uszkodzenia nerwów i naczyń jest minimalne. I to bardzo ważne – miękki lifting daje efekt poprawy wyglądu z zachowaniem naturalnych kształtów.

Dla kogo jest zabieg?

Soft lifting dedykowany jest osobom z widocznymi zmarszczkami, oznakami starzenia się skóry i słabego jej nawilżenia. Mogą z niego korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Po zabiegu

Należy pamiętać, by starać się unikać słońca. Nie należy również po zabiegu korzystać z solarium. Wskazane natomiast jest spożywanie większej ilości wody.

Przeciwwskazania do iniekcji kwasu hialuronowego

Zobacz przeciwwskazania do iniekcji kwasu hialuronowego

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę