Botoks Zabrze – Toksyna botulinowa wygładzanie zmarszczek

Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej czyli popularnego Botoksu.

Botoks na zmarszczki czola Lunamed
Najbardziej popularny sposób na wygładzenie zmarszczek mimicznych.
Toksynę botulinową (botoks) wprowadza się specjalną mikro igłą do mięśni mimicznych czoła. Działanie botoksu owocuje blokowaniem połączeń nerwowo-mięśniowych w tkance, dzięki czemu następuje rozluźnienie mięśni mimicznych oraz wygładzenie skóry w danym obrębie. Zabieg przeprowadzany przez lekarza specjalistę jest całkowicie bezpieczny i daje naturalny, nieprzerysowany efekt odmłodzenia.

Botoks Zabrze – wygładzenie zmarszczek mimicznych czoła u Pani Marleny z Zabrza

Klinika medycyny estetycznej Lunamed jest chętnie odwiedzana przez Pacjentów z całego śląska, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni oraz zobowiązani świadczyć jak najlepszą jakość usług. Przybliżymy jedno ze spotkań z mieszkanką Zabrza.

Pani Marlena z Zabrza szukała dobrej specjalistki medycyny estetycznej, ponieważ od dłuższego czasu nosiła się z planem zadbania o siebie. Nowy rok okazał się idealnym czasem na realizację postanowień! Na wizycie po dość szybkiej konsultacji, zaproponowaliśmy Pani Marlenie przede wszystkim zajęcie się lwią zmarszczką, której wygładzenie da największy, a zarazem dyskretny efekt odmładzający. Botoks na lwie zmarszczki podaliśmy w dniu wizyty, zabieg przebiegał sprawnie, dzięki czemu Pani Marlena wróciła do domu do Zabrza, z konkretną realizacją swojego planu. Jednocześnie umówiliśmy się na botoks na zmarszczki poziome czoła na kolejny raz za jakiś czas.

Wstrzyknięcia z botoksu dają naturalny efekt niwelacji zmarszczek, odprężają mięśnie, dzięki czemu mamy wręcz do czynienia z efektem niejako odciążeniem czoła.

Wygładzanie i “usuwanie” zmarszczek mimicznych – Botoks Zabrze

Botoks (toksyna botulinowa) wskazany jest dla osób pragnących zlikwidować zmarszczki, głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczki mimiczne. Zmarszczki mimiczne potrafią być zauważalne nawet u bardzo młodych osób, szczególnie tych z ekspresyjną mimiką twarzy.

Medycyna estetyczna daje nam wsparcie w walce ze zmarszczkami, w tym wypadku są to zabiegi z wykorzystaniem Toksyny botulinowej (botoks). Botoks wygładza zmarszczki, twarz staje się łagodniejsza, ogranicza się marszczenie brwi, naturalność i ogólna mimika zastaje zachowana. 

Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 2 -3 dniach od dnia zabiegu. Natomiast pełny efekt wygładzenia jest widoczny po 5-8 dniach. Wygładzenie zmarszczek po zabiegu botoksu utrzymuje się średnio ok 6 miesięcy. Zależy to od indywidualnych cech organizmu oraz trybu życia.

Botoks Zabrze – postaw na doświadczenie i najwyższą jakość Lunamed medycyna estetyczna

Szukasz lekarza specjalisty w celu usuwania zmarszczek botoksem w Zabrzu? Sprawdź Lunamed – postaw bezpieczeństwo i profesjonalną atmosferę. Skontaktuj się z nami. Botoks Zabrze, dostępna metoda na zmarszczki i przyjazna dla kobiet i mężczyzn.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę