Wolumetria

Modelowanie konturu twarzy. Wolumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawianiu konturów twarzy oraz szyi.

Wolumetria twarzy czyli modelowanie poprzez umiejętne nadawanie objętości w newralgicznych miejscach twarzy.
Utrata objętości dotyczy przede wszystkim obszaru środkowego twarzy (okolicy kości jarzmowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych oraz kącików ust), w następnej kolejności żuchwy i podbródka, i najrzadziej szyi i skroni. Najmniej są narażone te okolice, w których tłuszcz prawie nie występuje – wokół oczu i ust.

Zabieg modelowania konturu twarzy

Zabieg modelowania konturu twarzy pozwala na przywrócenie w obszarze środkowym twarzy, w oklolicach żuchwy i podbródka oraz szyi i skroni objętości i sprężystości skóry, przywracając jej młodość.

Zobacz, jak wygląda prawidłowo przeprowadzony zabieg delikatnej korekcji wielkości i kształtu ust oraz owalu twarzy kwasem hialuronowym w klinice medycyny estetycznej Lunamed.

Zobacz film

Zabieg modelowania konturu twarzy w Lunamed Tarnowskie Góry Śląsk

Wskazania

  • Powiększenie policzków
  • Wypełnienie zagłębień w okolicach skroni
  • Modelowanie podbródka
  • Modelowanie owalu twarzy

Wolumetria twarzy. Do wykonania zabiegu nie ma ograniczeń wiekowych. Tak jak w przypadku powiększenia ust, z powodzeniem można go wykonać u 20-latków dla podkreślenia urody, jak i 60-latków w celu uzupełnienia zanikającej z czasem tkanki podskórnej i „podciągnięcia” zmarszczek grawitacyjnych. Preparat Voluma może być stosowany łącznie z innymi technikami. O tym, jakie techniki łączone zastosować, decyduje lekarz na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wolumetria twarzy z wykorzystaniem preparatu Voluma.

Preparat stosowany do korekty owalu twarzy Voluma to fizjologiczny żel usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Preparat wolumetryczny działa bardzo szybko i przywraca twarzy utracone kontury.

Efekty

Preparat Voluma jest wstrzykiwany za pomocą igły lub kaniuli.

W trakcie zabiegu występuje niezbyt dokuczliwe uczucie „rozpierania” w warstwie podskórnej, dlatego przed jego rozpoczęciem lekarz decyduje czy zastosować znieczulenie miejscowe.

Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się co najmniej 18 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie siniaki, ale da się je świetnie zamaskować makijażem korekcyjnym.

Przeciwwskazania do iniekcji kwasu hialuronowego

Zobacz przeciwwskazania do iniekcji kwasu hialuronowego

Wolumetria twarzy Śląsk – zabiegi modelowania twarzy w Lunamed

Zabiegi modelowania konturu twarzy z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów Voluma, to skuteczne metody niechirurgicznego poprawienia urody twarzy. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę mieszkańców z całego Śląska, a szczególnie z miast: Tarnowskie Góry, Bytom, Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze, Lubliniec i innych okolicznych miejscowości.

W Lunamed możesz liczyć na komfortową atmosferę, pełną zrozumienia i bezpieczeństwa. Zadzwoń, umów się na wizytę, porozmawiamy jak mogę Ci pomóc. Serdecznie zapraszam dr n. med. Justyna Socha-Kaletka.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę