Wypadanie włosów, łysienie – Leczenie Gliwice

Zabiegi proponowane przez medycynę estetyczną skutecznie leczą łysienie i wypadanie włosów. Również wypadanie włosów androgenowe.

Mezoterapia igłowa skóry głowy oraz Peptydowa terapia włosów i skóry głowy to rekomendowane zabiegi, które hamują łysienie i zapobiegają wypadaniu włosów. A także prowadzą do odbudowy skóry głowy oraz włosów. Serdecznie zapraszamy do gabinetu medycyny estetycznej Lunamed, indywidualnie zaproponujemy najlepszą formę leczenia wypadania włosów.

Wypadanie włosów, leczenie łysienia Gliwice – jak pomogliśmy Panu Tomaszowi z Gliwic

Gabinet medycyny estetycznej Lunamed odwiedzają Pacjenci z całego śląska, tym bardziej jesteśmy zobowiązani służyć każdemu jak najlepszą opieką. Przybliżymy jedno ze spotkań z mieszkańcem Gliwic.
Zgłosił się do nas Pan Tomasz z Gliwic, który w rozmowie telefonicznej z pewną nieśmiałością chciał umówić wizytę w kwestii postępującego wypadania włosów. W rozmowie okazaliśmy wsparcie i zrozumienie, które jest bardzo ważne dla mężczyzn. Oraz umówiliśmy dogodny termin wizyty.

W ustalonym czasie, podczas pierwszej wizyty, doktor Julia przygotowała pełny plan leczenia wypadania włosów peptydową terapią skóry głowy, szczególnie polecaną na androgenowy typ wypadania włosów. Doktor Julia z delikatnością i wyrozumiałością wytłumaczyła cały przebieg zabiegu oraz zasadność metody. Peptydowa terapia łysienia, w której skład wchodzi 7 peptydów i kwas hialuronowy, pobudza krążenie i ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe. Unikalna formuła powoduje powolne uwalnianie składników, które do 2 tygodniu od zabiegu oddziaływują na skórę.

Przeprowadzona została seria 4 zabiegów co 2 tygodnie, w których efekcie wyraźnie zatrzymało się wypadanie włosów, a one same zagęściły się i umocniły. Po ok 6 miesiącach planowany jest zabieg przypominający.

Zabiegi medycyny estetycznej stanowią odpowiedź jeśli szukasz metody na: łysienie, leczenie wypadania włosów Gliwice, łysienie androgenowe leczenie, jak zatrzymać wypadanie włosów?

Wypadanie włosów leczenie łysienia – Peptydowa Terapia włosów

Jeśli chcesz zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy, Terapia Peptydowa jest najlepszym wyborem z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły zawierającej 7 peptydów i kwas hialuronowy, składniki aktywne stymulują mikrokrążenie i zapewniają odpowiednie nawilżenie skóry głowy. Co przekłada się na lepsze odżywienie i kondycję włosów oraz wzrost włosów.
Co więcej, Terapia Peptydowa wykorzystuje technologię, która zapewnia długotrwałe działanie.

Terapia Peptydowa jest bezpieczna i skuteczna dla kobiet i mężczyzn. Jest szczególnie zalecana dla osób cierpiących na androgenowe wypadanie włosów. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wykonać 4 zabiegi w odstępach 2-3 tygodniowych. Aby utrzymać efekt, zaleca się powtórzyć zabieg po 6 miesiącach.

Leczenie łysienia Gliwice – sprawdź terapię w Lunamed medycyna estetyczna

Szukasz pomocy w zapobieganiu wypadania włosów? W Lunamed zależy nam na jak najlepszym zaopiekowaniu Pacjentów i dostarczaniu rozwiązań w ich problemach. Skontaktuj się z nami. Zabiegi na wypadanie włosów, metoda dostępna i przyjazna dla kobiet i mężczyzn.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę