dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Jest lekarzem z 27 letnim doświadczeniem zawodowym, od ponad 15 lat specjalizuje się w nieinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej i anti aging.

Więcej

lek. med. Julia Kaletka

Absolwentka Kierunku Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest uczestniczką licznych szkoleń i konferencji z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wiedzę z zakresu medycyny anty-aging czerpie także z aktualnych publikacji naukowych.

W medycynie estetycznej stawia na naturalne efekty zabiegów. Holistycznie podchodzi do pacjentów wykorzystując swoje umiejętności z zakresu terapii manualnych twarzy i jogi twarzy.

Zaufali nam pacjenci z Europy

Zaufali nam pacjenci z Europy

Pokaż wszystkie certyfikaty

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

W 2010 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

„Szczególnym priorytetem jest dla mnie dobro pacjenta i wysoka jakość świadczonych usług, dlatego stosowane przeze mnie preparaty do wstrzyknięć są najwyższej jakości, najbardziej renomowanych producentów na świecie. W pracy z pacjentami zawsze staram się wsłuchać w indywidualne potrzeby oraz zachować lub wydobyć naturalne piękno.”

Jest aktywnym członkiem wielu towarzystw naukowych w dziedzinie medycyny estetycznej w Polsce i na świecie: PTMEiAA ( Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging), ESCAD (European Society for Cosmetic And Aesthetic Dermatology),  European Society for Aesthetics, AMS (Aesthetic Multispeciality Society).

Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu najnowocześniejszych technik odmładzania skóry przy zastosowaniu toksyny botulinowej, preparatów kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy oraz redukcji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej metodą intralipoterapii i peelingów medycznych prowadzonych m.in. przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty-Aging zakończonych uzyskaniem certyfikatów potwierdzajacych praktyczne umiejętności wykonywania zabiegów. Uzyskała certyfikat uprawniający do stosowania nici Silhouette Soft do korekcji w obrębie miękkich tkanek twarzy.

Jest autorem i współautorem prac naukowych publikowanych w Polsce i za granicą.

Jej pasją jest odkrywanie w każdym człowieku naturalnego piękna, które można podkreślić lub bardziej wydobyć. Uważnie słucha pacjentów, by móc spełnić ich oczekiwania i najlepiej dobrać zabieg idealny do ich potrzeb.

 

Po godzinach…

„Gra w golfa to moja pasja.

Swing w golfie to szereg elementów – prawidłowa postawa, chwyt kija, ustawienie stóp, pozycja piłki, balans ciałem. Stale ulepszam swoją technikę gry w golfa.

W medycynie estetycznej technika jest niezwykle ważna. I ją również stale udoskonalam, wprowadzam nowe metody, by satysfakcja pacjenta i moja z osiągniętych rezultatów były jak największe.”

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę