Na początek – kim jestem

Moim mottem jest DOBRO PACJENTA!

Jestem lekarzem z ponad 25-letnim doświadczeniem. Zajmuję się zawodowo medycyną estetyczną od 2009 roku. W ciągu tego czasu początkowo bardzo dużo się uczyłam, szkoliłam, zdobywałam coraz to większe grono ufających mi i wiernych pacjentek i pacjentów. W ciągu tych 13 lat pracowałam i współpracowałam w wielu ośrodkach – w Katowicach, w Bytomiu, w Tarnowskich Górach i w ośrodku medycznym w Niemczech, w Północnej Westfalii. W końcu w czerwcu 2017 r. postanowiłam otworzyć własny gabinet LUNAMED Medycyna Estetyczna w Tarnowskich Górach przy ulicy Sobieskiego 24.

Do założenia tego bloga o medycynie estetycznej skłoniły mnie pacjentki, a właściwie ich rozterki i nurtujące pytania : – czy medycyna estetyczna jest bezpieczna? – nie chcę przypominać maski! – czy można starzeć się z godnością? Mam nadzieję, że poprzez tego bloga uda mi się poruszyć w interesujący sposób te tematy oraz wyczerpująco i merytorycznie odpowiadać na pytania.

Obecnie nadal intensywnie się szkolę, a właściwie udoskonalam swoje techniki, pogłębiam tajniki medycyny, anatomii i fizjologii człowieka. Po tylu latach doświadczeń mogę obserwować kierunki i trendy w medycynie estetycznej, jak również zmiany, jakie zachodzą w skórze i tkankach podskórnych w miarę korzystania z zabiegów estetycznych.

Medycyna estetyczna to już nie tylko korygowanie konkretnych zmarszczek i defektów. To całościowe, holistyczne patrzenie na twarz i ciało, na procesy starzenia. To szeroko rozumiana terapia anti-aging. To szukanie najlepszych rozwiązań dla konkretnego pacjenta. Bo każdy jest inny : ) !!! Stawiam wyłącznie na sprawdzone, oryginalne produkty.

Zaufali mi pacjenci nie tylko z Polski, ale i z wielu krajów Europy.

Bądźmy w kontakcie

Obserwuj fanpage strony. Bądź na bieżąco z nowymi wpisami.

Obserwuj