Restylane skinboosters


RESTYLANE VITAL – czysty kwas hialuronowy dla idealnego nawilżenia suchej skóry.

 
unnamed-7Wraz z upływem lat nasza skóra traci zawarty w niej kwas hialuronowy – skutkiem tego skóra staje mniej promienista, drobne zmarszczki zaczynają być bardziej widoczne. Pojawiają się pierwsze oznaki utraty elastyczności i jędrności. Aby zachować odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry,  a tym samym zahamować proces starzenia się, niezbędne jest jej prawidłowe nawodnienie. Idealnym zabiegiem w odpowiedzi na te potrzeby skóry jest Skinboosters.

 

Obszary, na których można wykonywać zabiegi, obejmują:
Twarz, Dłonie ,Dekolt, Szyję.

Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters głęboko nawilża  i ujędrnia skórę na zewnątrz, oraz stymuluje produkcje nowego kolagenu od wewnątrz. Jest to unikatowa koncepcja, idealna dla osób w każdym wieku, pragnących, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Zabieg dedykowany jest do skóry twarzy, szyi, dłoni.

 

 

Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu MIKROKANIULI, bez ryzyka powstania drobnych siniaczków, bez dyskomfortu dla pacjenta i bez potrzeby kamuflarzu kilka dni po.  Teraz przy pomocy specjalnej  mikrokaniuli pacjent po zabiegu nie ma praktycznie śladu, może powrócić do codziennych aktywności.