Biostymulatory tkankowe na bazie kwasu hialuronowego

Nowy standard w zabiegach odmładzających na twarz, szyję, dłonie i ciało.

Odmładzanie skóry
Molekuła młodości jest unikalnym zabiegiem odmładzającym dla kobiet i mężczyzn nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

Wskazania do zabiegu

  • fizjologiczny proces starzenia w przypadku pojawienia się zmian w liczbie włókien sprężystych i kolagenu
  • proces naprawy tkanki skórnej w przypadku trądziku czy blizn
  • w przypadkach utraty lub naruszenia tkanki tłuszczowej

Przeciwwskazania do zabiegu

Zobacz przeciwwskazania do zabiegu

Charakterystyka zabiegu

  • szybkie i naturalne efekty
  • prosty, mało inwazyjny sposób podania
  • równomiernie rozprowadza się w tkankach
  • krótki czas zabiegu
  • zabieg bezbolesny
  • zabieg jest wykonywany przez lekarza

Skuteczna metoda odmładzania skóry

Innowacyjna technologia produkcji kwasu hialuronowego, bez użycia białek zwierzęcych i bez chemicznego sieciowania  stymuluje aktywną, wielopłaszczyznową przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej skóry i tkanki podskórnej zwiększając jej elastyczność i stabilność. Zabieg  gwarantuje natychmiastowe odmłodzenie skóry uruchamiając produkcję elastyny i kolagenu.

Sposób podania

Formuła  podawana jest z użyciem techniki punktów bioestetycznych (BAP) w celu zminimalizowania ryzyka i zmaksymalizowania skuteczności produktu. Innowacyjność zabiegu to nie tylko ultranowoczesny produkt, to także technika iniekcji! Formuła pozwala na całkowitą odbudowę zniszczonych starzeniem tkanek przy pomocy jedynie 5-ciu punktów iniekcyjnych.

Punkty iniekcji molekuła młodości

Efekty zabiegu

Dzięki unikalnym właściwościom molekule młodości , PRZEBUDOWĘ TKANEK uzyskuje się już po DWÓCH ZABIEGACH,* PRZEPROWADZONYCH W ODSTĘPIE JEDNOMIESIĘCZNYM.

Produkt doceniany przez pacjentki i lekarzy, wielokrotnie nagradzany.

Efekty odmłodzenia skóry przed i po zabiegu

Spektakularne odmłodzenie skóry już po 2 zabiegach
Nadanie sprężystości skórze, efekt liftingujący, bez zmiany kształtu. Biostymulatory na bazie kwasu hialuronowego zapewniają stabilną architekturę kwasu hialuronowego w skórze właściwej.

Zabieg  to wysoce skuteczna metoda odmładzania, której nie mogło zabraknąć w naszej klinice Lunamed w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do umówienia się na zabieg klientki z całego Śląska a szczególnie z Tarnowskich Gór, Bytomia, Gliwic, Katowic, Chorzowa i innych śląskich miast.

Informacje praktyczne

Przed zabiegiem

Jakie są wskazania do zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?
Wskazany jest do stosowania w skórze twarzy, jak i całego ciała w celu wygładzenia konturów i zmniejszenia wiotkości skóry. Jest szczególnie wskazany do stosowania w skórze okolic policzkowo-jarzmowych, podpoliczkowych, ramion, brzucha oraz obszarów dotkniętych wiotkością skóry.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?
Aktywne zakażenia w obszarze zabiegu

Alergia na składniki preparatu

W jaki sposób przygotować się do zabiegu?
Kwalifikację do zabiegu przeprowadza lekarz, nie ma konieczności specjalnych przygotowań.

W trakcie zabiegu

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia. Sposób podania powoduje szybkie rozprzestrzenianie i integralność w tkance oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia procesów zapalnych w skórze.

Czy mogę spodziewać się reakcji zapalnych?
Kwas hialuronowy jest powoli uwalniany z kompleksów hybrydowych i dlatego nie wyzwala cytokin zapalnych, co czyni go bardzo biokompatybilnym.

Po zabiegu

Jak szybko mogę wrócić do normalnych zajęć po zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?
Z uwagi na niewielką inwazyjność, zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności.

Czy po podaniu biostymulatorów na bazie kwasu hialuronowego mogą wystąpić jakieś działania niepożądane?
Podczas stosowania produktów do wstrzykiwania mogą się pojawić takie objawy w miejscu wstrzyknięcia, jak ból, uczucie ciepła, zaczerwienienie lub obrzęk. Te działania niepożądane można złagodzić poprzez przyłożenie lodu do leczonego miejsca. Na ogół ustępują one w krótkim czasie.

Jak trwałe są efekty zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w biostymulatorach?
Czas utrzymywania się rezultatów może różnić się w zależności od rodzaju skóry, leczonego obszaru, liczby wstrzyknięć i technik iniekcji.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę