Hydroksyapatyt wapnia

To najnowszy wypełniacz wprowadzany metodą niechirurgiczną, służący do modelowania konturu twarzy. Daje on natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Hydroksyapatyt wapnia jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej. Uzyskał on aprobatę amerykańskiego stowarzyszenia FDA (Food and Drug Administration) oraz jest uważany za bezpieczny środek do niwelowania zmarszczek na twarzy. Ponadto zalicza się go do wypełniaczy utrzymujących się od roku do nawet dwóch lat w skórze pacjenta!

Wskazania

Może być wykorzystany dla modelowania między innymi linii żuchwy, bruzd nosowo – wargowych, zmarszczek tzw. „marionetkowych” (biegnących od nosa, koło kącików ust aż do podbródka). Wypełniaczem Radiesse można także w bezpieczny i trwały sposób powiększyć policzki

  • Powiększenie policzków
  • Modelowanie linii żuchwy
  • Spłycenie bruzd nosowo-wargowych i linii marionetkowych
  • Modelowanie podbródka
  • Zaniki tkankowe u mężczyzn
  • Zagęszczenie skóry

Młoda twarz jest symetryczna i ma kształt litery V

Im młodsza jest twarz, tym skóra jest jędrniejsza, a kontury są bardziej wyraziste. Z wiekiem dochodzi do odwrócenia kształtu litery „V”. Bez względu na to, jak dobre są nasze geny, każdy typ skóry ostatecznie traci elastyczność. Zmieniają się proporcje, zmniejsza się objętość. Poliki opadają, podbródek wiotczeje, a owal twarzy rozszerza się ku dołowi. Skutek: symetryczny kształt „V” odwraca się, a na twarzy coraz bardziej widać nasz wiek, bez względu na to jak młodo się czujemy.

Efekty

Efekt V to poprawa objętości skóry w celu uzyskania młodego wyglądu twarzy. Zamiast redukcji pojedynczych zmarszczek, twarz potrzebuje prawdziwego odzyskania objętości. Za pomocą odpowiedniego zabiegu twarz uzyska optymalny kształt V, zmarszczki zostaną naturalnie zredukowane.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę