Urologia estetyczna

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - skuteczna metoda na pogrubienie prącia.

urologia estetyczna i powiększanie penisa Lunamed
Powiększenie penisa kwasem hialuronowym to bezpieczny i skuteczny sposób pogrubienia członka, a dzięki temu szansa na poprawę satysfakcji seksualnej. Kwas hialuronowy to naturalna substancja, która ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Pozwala na łatwą i szybką iniekcję oraz równie szybkie efekty, przez co jest to metoda zyskująca coraz większą popularność i zaufanie mężczyzn. Urologia estetyczna Tarnowskie Góry i okolice. Powiększanie penisa - bezpieczną metodą medycyny estetycznej.

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występujące w organizmie każdego człowieka, wchodząca w skład tkanki łącznej i dzięki wiązaniu cząsteczek wody, odpowiadająca za jej sprężystość. Preparat z kwasem hialuronowym ma postać żelu i pozwala na skuteczne zwiększenie grubości oraz objętości penisa.

Zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest niemal bezbolesny. Polega na podaniu za pomocą specjalnej igły, tzw. kaniuli, specjalistycznego preparatu na bazie kwasu hialuronowego w głąb tkanek. Wykonywane jest jedno wkłucie u nasady penisa, po czym za pomocą masażu preparat rozprowadzany jest na całej długości członka. Zabieg trwa około 30 minut. Jego efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez około 2 lata. Dzięki tej metodzie możliwe jest zwiększenie długości członka o około 1-3 cm oraz jego pogrubienie o około 2-3 cm.

Jak przygotować się do zabiegu powiększania penisa?

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest bezpieczny i nie wymaga szczególnych przygotowań. Przed jego wykonaniem zalecana jest jedynie depilacja okolic intymnych. Ponadto na kilka dni przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków obniżających krzepliwość krwi oraz niesterydowych leków przeciwzapalnych.

Co zrobić po zabiegu powiększania penisa?

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu mogą wystąpić delikatne zasinienia lub zaczerwienienie i obrzęk, które jednak bardzo szybko ustępują. Przez dwa dni od zabiegu członek powinien być utrzymywany w zadartej pozycji. Ponadto przez okres około 2 tygodni należy zachować wstrzemięźliwość seksualną, unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz pobytów w saunie. Natomiast przez ten czas zaleca się wykonywanie delikatnych masaży oraz noszenie obcisłej, lecz przewiewnej bielizny.

Koszt zabiegu powiększania prącia

Cena zabiegu powiększania prącia kwasem hialuronowym: od 3000 zł.

Umów wizytę

Zabiegi powiększania prącia w gabinecie LUNAMED wykonuje dr n.med. Zbigniew Kaletka, specjalista urolog.

dr n.med. Zbigniew Kaletka

Dr n.med. Zbigniew Kaletka, specjalista urolog, FEBU, zastępca ordynatora Kliniki Urologii w Zabrzu, nauczyciel akademicki od 30 lat. Specjalizuje się w urologii onkologicznej, rekonstrukcyjnej, andrologii. W LUNAMED zajmuje się urologią estetyczną.

Urologia estetyczna Tarnowskie Góry Śląsk.

Zapraszamy mieszkańców Śląska i nie tylko, do kliniki Lunamed w Tarnowskich Górach. Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Pogrubianie penisa Katowice, Chorzów, Bytom, powiększanie penisa Gliwice, Lubliniec, Zabrze oraz całe województwo Śląskie. Zaufaj doświadczeniu, poczuj bezpieczną atmosferę zrozumienia i akceptacji, jesteśmy po to aby Ci pomóc, serdecznie zapraszamy.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę