Wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest stopniowym przerzedzaniem włosów, które postępuje ze zmienną szybkością, w zależności od płci i dziedziczności.

Mezoterapia igłowa stosowana w terapii wypadania włosów hamuje ich wypadanie i przyspiesza wzrost nowych włosów oraz rewitalizuje i przywraca naturalną równowagę fizjologiczną skóry głowy, mieszków włosowych i gruczołów.

Efekty

Opatentowane połączenie kwasu hialuronowego, biotyny, cysteiny, kompleksu aminokwasów, witamin i mikroskładników to gwarancja wyjątkowej skuteczności. Powodują one prawidłowy przebieg procesów biologicznych na każdym etapie wzrostu i życia włosa, normalizują funkcje skóry głowy – eliminuje przesuszanie i przetłuszczanie, głęboko odżywia. Ale co najważniejsze skutecznie hamuje wypadanie włosów i przyspiesza wzrost nowych. Już po pierwszym zabiegu pacjent zauważa wyraźną poprawę jakości włosów i zahamowanie wypadania.

Powtarzanie zabiegów

Zawsze zaleca się wykonywanie zabiegów przeciw wypadaniu włosów w serii. W zależności od wyboru preparatu do wstrzyknięć w skórę głowy jest to seria 4 zabiegów co 2-3 tygodni (preparat DR.CYJ) albo seria 6-10 zabiegów co 7-10 dni (inne preparaty do mezoterapii skóry głowy).

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24

Godziny otwarcia:
Pn: 08 - 13
Wt: 13 - 20
Śr: Zamknięte
Czw: 13 - 20
Pt: 09 - 20
Sb: Wybrane soboty, tylko po umówieniu telefonicznym

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

METAMORFOZY 2020 - Dowiedz się więcej