Wypadanie włosów – leczenie

Wypadanie włosów jest stopniowym przerzedzaniem włosów, które postępuje ze zmienną szybkością, w zależności od płci i dziedziczności. Mamy sposób na wypadanie włosów, leczenie łysienia w Lunamed.

Mezoterapia igłowa stosowana w terapii wypadania włosów hamuje ich wypadanie i przyspiesza wzrost nowych włosów oraz rewitalizuje i przywraca naturalną równowagę fizjologiczną skóry głowy, mieszków włosowych i gruczołów.
Zapraszamy mieszkańców Tarnowskich Gór, Bytomia, Zabrza, Chorzowa, Katowic, Lublińca i całego Śląska do kliniki medycyny estetycznej Lunamed na profesjonalne zabiegi leczenia wypadania włosów.

Zabiegi na wypadanie włosów

Do wyboru stosujemy dwa preparaty do poprawy kondycji i struktury włosów oraz zahamowania wypadania włosów – Mezoterapia igłowa RRS XL Hair  i  Peptydowa terapia Dr CYJ Hair Filler.

Efekty

Opatentowane połączenie kwasu hialuronowego (3 mg/ml), argininy, krzemu organicznego, biotyny, cysteiny, kompleksu aminokwasów, witamin i mikroskładników, peptydów to gwarancja wyjątkowej skuteczności. Powodują one prawidłowy przebieg procesów biologicznych na każdym etapie wzrostu i życia włosa. Normalizują funkcje skóry głowy – eliminują przesuszanie i przetłuszczanie, głęboko odżywiają. Ale co najważniejsze skutecznie hamują wypadanie włosów i przyspieszają wzrost nowych. Już po pierwszym zabiegu pacjent zauważa wyraźną poprawę jakości włosów i zahamowanie wypadania włosów.

Powtarzanie zabiegów

Zawsze zaleca się wykonywanie zabiegów przeciw wypadaniu włosów w serii. W zależności od wyboru preparatu do wstrzyknięć w skórę głowy, jest to seria 6 zabiegów co 7-10 dni (Mezoterapia igłowa preparatem RRS XL Hair) albo seria 4 zabiegów co 2-3 tygodnie (Peptydowa terapia preparatem Dr.Cyj Hair Filler). 

Peptydowa terapia włosów i skóry głowy

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność terapii peptydowej to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Szczególnie polecany jest do androgenowego typu wypadania włosów. Terapia trwa ok 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2-3 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy preparatem RRS XL Hair to innowacyjny zabieg kosmetyczny, stosowany w leczeniu łysienia i wypadania włosów. Polega na wprowadzeniu specjalnego preparatu – RRS XL Hair – za pomocą cienkich igiełek bezpośrednio do skóry głowy. Preparat ten zawiera składniki aktywne, które mają na celu pobudzenie wzrostu włosów oraz poprawę ich kondycji i wyglądu.

Dzięki mezoterapii igłowej skóry głowy preparatem RRS XL Hair możliwe jest zwiększenie gęstości włosów, poprawienie ich struktury i kondycji, a także hamowanie wypadania włosów. Zabieg ten jest bezpieczny i nieinwazyjny, a jego efekty są zauważalne już po kilku tygodniach od przeprowadzenia. Terapia trwa ok 2 miesiące i wymaga 6 sesji w odstępach co 7-10 dni. tygodnie.

Leczenie łysienia i wypadania włosów na Śląsku w Lunamed

Zabiegi na wypadanie włosów, takie jak Mezoterapia czy Peptydowa terapia skóry głowy, szczególnie polecana na androgenowe wypadanie włosów, to skuteczne metody poprawy skóry głowy oraz zapobiegania łysienia. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na zabieg mieszkańców z całego Śląska, a szczególnie z takich miejscowości jak; Tarnowskie Góry, Bytom, Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze, Lubliniec i innych miejsc.

W Lunamed zapewniam kameralną atmosferę, pełną zrozumienia i bezpieczeństwa. Zaufaj doświadczeniu, jestem po to aby Ci pomóc. Serdecznie zapraszam.  dr n. med. Justyna Socha-Kaletka

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę