Wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest stopniowym przerzedzaniem włosów, które postępuje ze zmienną szybkością, w zależności od płci i dziedziczności.

Mezoterapia igłowa stosowana w terapii wypadania włosów hamuje ich wypadanie i przyspiesza wzrost nowych włosów oraz rewitalizuje i przywraca naturalną równowagę fizjologiczną skóry głowy, mieszków włosowych i gruczołów.

Efekty

Do wyboru dwa preparaty do poprawy kondycji i struktury włosów oraz zahamowania wypadania włosów – mezoterapia igłowa RRS XL Hair i peptydowa terapia Dr CYJ Hair Filler.

Opatentowane połączenie kwasu hialuronowego (3 mg/ml), argininy, krzemu organicznego, biotyny, cysteiny, kompleksu aminokwasów, witamin i mikroskładników, peptydów to gwarancja wyjątkowej skuteczności. Powodują one prawidłowy przebieg procesów biologicznych na każdym etapie wzrostu i życia włosa, normalizują funkcje skóry głowy – eliminuje przesuszanie i przetłuszczanie, głęboko odżywia. Ale co najważniejsze skutecznie hamuje wypadanie włosów i przyspiesza wzrost nowych. Już po pierwszym zabiegu pacjent zauważa wyraźną poprawę jakości włosów i zahamowanie wypadania.

Powtarzanie zabiegów

Zawsze zaleca się wykonywanie zabiegów przeciw wypadaniu włosów w serii. W zależności od wyboru preparatu do wstrzyknięć w skórę głowy jest to seria 4 zabiegów co 2-3 tygodni (preparat DR.CYJ) albo seria 6 zabiegów co 7-10 dni (preparat XL Hair).

Peptydowa terapia włosów i skóry głowy

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność terapii peptydowej to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Szczególnie polecany jest do androgenowego typu wypadania włosów. Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

dr n.med. Justyna Socha-Kaletka

Lunamed Medycyna Estetyczna
Tarnowskie Góry
ul. Sobieskiego 24
woj. śląskie

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00 - 15:00
Wt: 11:30 - 18:00
Śr: nieczynne
Czw: 11:30 - 18:00
Pt: 11:30 - 18:00

+48 506 847 750
biuro@lunamed.pl

Kontakt

    Bezpieczny gabinet - dowiedz się więcej