Redukcja podwójnego podbródka

Lipoliza Prostrolane Inner-B jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem lipolizy iniekcyjnej, którego celem jest usuwanie podwójnego podbródka, modelowanie twarzy i ciała bez skalpela oraz miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej.

Lipoliza iniekcyjna Prostrolane Inner-B - redukcja tkanki tłuszczowej - Lunamed Tarnowskie Góry, Śląsk
Lipoliza iniekcyjna Prostrolane Inner-B to zabieg, który przychodzi z pomocą osobom z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową. Sprawdza się doskonale przy otłuszczeniach w miejscach takich jak podbródek, biodra, kolana czy wewnętrzna strona ud, które mimo diety i ćwiczeń nie ulegają łatwej redukcji.

Czym jest Lipoliza Prostrolane Inner-B?

Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę. Prostrolane Inner-B działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Preparat zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Preparat umożliwia skuteczne usuwanie miejscowych złogów tłuszczowych w następujących obszarach: podbródek, żuchwa, brzuch, przedramiona, bryczesy.

Jak działa Prostroline Inner-B?

Prostralne Inner-B to preparat do iniekcji podskórnych, który działa miejscowo nawet na bardzo oporne na mobilizację złogi tłuszczowe.

Dzieje się tak za sprawą wchodzących w jego skład peptydów. Opóźniają one lipogenezę, czyli powstawanie tkanek tłuszczowych i ich odkładanie się. Dodatkowo przyspieszają lipolizę, czyli naturalny proces rozkładu tkanki tłuszczowej.

Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Zabieg jest bardzo skuteczny a przy tym bezpieczny!

Prostrolane Inner-B wykazuje nie tylko skutecznością w likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale również napina skórę i zwiększa jej elastyczność.

Na czym polega skuteczność Prostroline Inner-B?

Opatentowana technologia przedłużonego uwalniania oraz wnikania substancji aktywnych sprawia, że preparat działa nie tylko w czasie zabiegu i krótko po jego zakończeniu, ale przez okres 2-óch tygodni po iniekcji. Dzięki temu długotrwałemu uwalnianiu się peptydów, możliwa jest wyjątkowo rozległa penetracja substancji, co najbardziej przypomina naturalne procesy fizjologiczne zachodzące w skórze.

Efekty zabiegu lipolizy iniekcyjnej Prostrolane Inner-B

 • redukcja tkanki tłuszczowej zlokalizowanej nawet w trudnych miejscach (np. żuchwa, podbródek, kolana)
 • usuwanie podwójnego podbródka, lifting podbródka
 • detoksykacja skóry
 • zwiększenie napięcia skóry i poprawa jej elastyczności

Wskazania do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej Lipoliza Prostrolane Inner-B

Wskazaniem do zastosowania zabiegu z udziałem Prostrolane Inner-B jest:

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, np. przy podbródku
 • pobudzenie naturalnej lipolizy i zmniejszenie lipogenezy
 • poprawa elastyczności i kondycji skór

Przeciwwskazania

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że lipoliza iniekcyjna Prostrolane Inner-B nie jest zabiegiem odchudzającym.

Podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej to:

 • ciąża i karmienie piersią
 • ciężkie choroby nerek i wątroby

Peptydowa terapia ciała Prostrolane Inner-B – jak wiele zabiegów?

Według wskazań producenta, aby osiągnąć maksymalnie satysfakcjonujący efekt redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy należy wykonać 2 zabiegi oraz 3-4 zabiegi, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty redukcji tkanki tłuszczowej na ciele. Odstęp między zabiegami lipolizy iniekcyjnej Prostrolane Inner-B powinien wynosić 2 tygodnie.

Skład preparatu Prostrolane Inner-B

 • kwas hialuronowy (0,7%)
 • kompleks 4 peptydów: Nanopeptyd-32, Pentapeptyd-43, Tripeptyd-41, Octapeptyd-11

Lipoliza iniekcyjna Prostrolane Inner-BZabieg redukcji podwójnego podbródkaEfekty - redukcja podwójnego podbródka

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę