Mikronakłuwanie 4 generacji

Zabiegi odmładzające innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym mikronakłuwanie frakcyjne. W klinice Lunamed używamy oryginalnego sprzętu i systemu do mikronakłuwania, określanego jako mezoterapia mikroigłowa lub potocznie derpamen.

Mikronaukłuwanie 4 generacji
Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł, mikronaukłuwanie oryginalnym systemem Australijskiej firmy Dermapenworld, jest bardziej efektywnym i bezpiecznym zabiegiem niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w mezoterapii mikroigłowej zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Precyzja zabiegu

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3,0 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu mikro nakłuwania – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł mikronakłuwanie frakcyjne jest bardziej efektywne i bezpieczne niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem oryginalnego urządzenia znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Dzięki zabiegowi mikronakłuwania widoczne jest spłycenie i usunięcie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

Leczenie najtrudniejszych obszarów

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Nowoczesne mikro nakłuwanie 4.0 z peelingiem ÜBER Peel PRO

ÜBER Peel PRO to profesjonalny peeling medyczny, który został specjalnie zaprojektowany aby wzmacniać działanie zabiegu w leczeniu wielu problemów skórnych. To mieszanka najlepszych składników czynnych, która nie tylko przyspiesza obrót komórek naskórka aby zniwelować oznaki fotostarzenia, ale wnika w miejsca mikronakłuć po zabiegu mikronakłuwania 4.0 i przebudowuje skórę od środka.

Peeling ÜBER Peel PRO wzmacnia efekty zabiegu derpamen w leczeniu:

  • zmarszczek
  • skóry uszkodzonej promieniowaniem UV
  • skóry trądzikowej i problematycznej
  • przebarwień
  • skóry wiotkiej

Urządzenie do zadań specjalnych

Zabiegi z wykorzystaniem derpamen należą do jednych z najlepszych zabiegów odmładzających skórę.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią mikronakłuwanie narzędziem do zadań specjalnych. Derpamen jest pierwszą linią walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, zmarszczkami, rozstępami i łysieniem.

Mikronakłuwanie frakcyjne 4.0 – stymulacja fibrobalstów

Zabieg mikronakłuwania frakcyjnego dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Molibdenowe igły najwyższej jakości

Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły w urządzeniu derpamen są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

Efekty zabiegu mikronakłuwania frakcyjnego

  • Widoczne spłycenie zmarszczek
  • Pogrubienie skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu
  • Zmniejszenie widoczności porów
  • Leczenie rozstępów
  • Leczenie blizn potrądzikowych i oparzeniowych

W gabinecie Lunamed po każdym zabiegu mikronakłuwania dermapen wykonany zostaje seans naświetlania obszaru zabiegowego światłem LED lampy Celluma, w celu przyspieszenia procesów regeneracji naskórka oraz do pobudzenia produkcji kolagenu w skórze. Koszt takiego naświetlania wliczony jest już  w cenę zabiegu podaną w cenniku.

Zadbaj o siebie lub zrób prezent bliskiej osobie

Zadzwoń i umów wizytę

+48 506 847 750
Zadzwoń i umów wizytę